Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

  • Paipalu olas Rimi 18gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Paipalu olas Rimi 18gab.

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,12 €/gab.

  • Tortiljas Santa Maria Original 320g

    Tortiljas Santa Maria Original 320g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Zemnieku sagriezta 500g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,78 €/kg

  • Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Tost Maize kraukšķīgā 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tosterm. Latvijas Tost Maize kraukšķīgā 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 3,23 €/kg

  • Maize Grieķu jogurta 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Grieķu jogurta 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 3,21 €/kg

  • Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Maize kliju Latvijas graudu 300g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Maize kliju Latvijas graudu 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Baltmaize Rimi Beķera 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Rimi Beķera 300g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 1,03 €/kg

  • Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg
    Labākai dzīvei

    Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg

    4.06 € par kg

    Cena par vienību: 4,06 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cāļa kakli RIMi Smart 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa kakli RIMi Smart 450g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mākoņmaize Druva XXL 500g + 200g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,53 €

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 4,64 €/kg

  • Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,40 €/gab.

  • Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Piens Limbažu 2,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Limbažu 2,5% 1,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,28 €/kg

  • Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Lāči īstā sagriezta 190g

    1.01 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Polārmaize Fazer sendviču 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Polārmaize Fazer sendviču 450g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/kg

  • Tostermaize Druvas sagriezta 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Druvas sagriezta 500g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,35 €

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg

    4.25 € par kg

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.55 kg 1.55kg

  • Cāļu stilbi Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi Rimi kg

    3.69 € par kg

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Tostermaize Fazer Ierauga 450g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Fazer Ierauga 450g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 4,51 €/kg

  • Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene saldā sagriezta 350g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,11 €/kg

  • Cālis Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cālis Rimi fasēts kg

    3.32 € par kg

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Baltmaize Zeltene Dienišķā 550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene Dienišķā 550g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,53 €/kg

  • Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g

    0.35 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g

    1.34 € par gab.

    Cena par vienību: 3,35 €/kg

  • Ierauga maize Fazer 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Ierauga maize Fazer 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Lavašs Oriental 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lavašs Oriental 190g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 6,11 €/kg

  • Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Rudzu maize Latvijas graudu ar sēk. 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Latvijas graudu ar sēk. 390g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,21 €/kg

  • Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

Filtrs

Filtrs