Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kečups Rimi klasiskais 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kečups Rimi klasiskais 1kg

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/kg

  • Džems Rimi aveņu 450g

    Džems Rimi aveņu 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,00 €/kg

  • Mandeles Rimi 700g
    8
    45 €
    12,07 €/kg

    Mandeles Rimi 700g

    14.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 14,09 €

  • Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g
    1
    09 €
    2,72 €/kg

    Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Ogu maisījums Rimi saldēts 400g
    Labākai dzīvei

    Ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    2.78 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas 100/200 ASC 200g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Garneles Rimi vārītas 100/200 ASC 200g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,95 €/kg

  • Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Dateles Selection by Rimi, 600g
    Labākai dzīvei

    Dateles Selection by Rimi, 600g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,32 €/kg

  • Sīpoli Rimi baltie 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi baltie 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Pārslas Rimi 4 graudu 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pārslas Rimi 4 graudu 500g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Biezpiena krēms Rimi melleņu 150g

    Biezpiena krēms Rimi melleņu 150g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,67 €/kg

  • Ledus kubiņi Rimi no attīrīta ūdens 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus kubiņi Rimi no attīrīta ūdens 1kg

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi saldās 130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi saldās 130g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Batoniņš Rimi ar piena un medus krēmu 28g

    Batoniņš Rimi ar piena un medus krēmu 28g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Brūnie rīsi Rimi Greatlife 4x100g

    Brūnie rīsi Rimi Greatlife 4x100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,97 €/kg

  • Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Marinēta paprika Rimi apcepta 670g/395g

    Marinēta paprika Rimi apcepta 670g/395g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,85 €/kg

  • Adžika Rimi 260g

    Adžika Rimi 260g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

  • Malts kanēlis Rimi 22g

    Malts kanēlis Rimi 22g

    0.70 € par gab.

    Cena par vienību: 31,82 €/kg

  • Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g
    4 un vairāk
    -22%
    0
    25 €
    0,32 €
    8,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 200 loksnes

    Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 200 loksnes

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

  • Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g

    4.62 € par gab.

    Cena par vienību: 15,40 €/kg

  • Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 60g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

  • Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,60 €/kg

  • Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g
    1
    69 €
    4,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Kefīrs Rimi 2,5% ar D vitamīnu 1,5kg

    Kefīrs Rimi 2,5% ar D vitamīnu 1,5kg

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,90 €/kg

  • Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Šķīstošā kafija Rimi Gold 200g

    Šķīstošā kafija Rimi Gold 200g

    9.29 € par gab.

    Cena par vienību: 46,45 €/kg

  • Gāzēts dz. Rimi ar apelsīnu garšu 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dz. Rimi ar apelsīnu garšu 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Pūdercukurs Rimi 20g

    Pūdercukurs Rimi 20g

    0.38 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Šķiltavas Rimi mehāniskās 1gab.

    Šķiltavas Rimi mehāniskās 1gab.

    0.70 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/gab.

  • Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g
    0
    69 €
    5,35 €/kg

    Saldējums Rimi ar meža ogu pildīj. 200ml/120g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Amaranta sēklas Rimi GreatLife 400g
    Labākai dzīvei

    Amaranta sēklas Rimi GreatLife 400g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/kg

  • Makaroni Rimi Planet Farfalle 500g

    Makaroni Rimi Planet Farfalle 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Gurķis Rimi Eco 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Gurķis Rimi Eco 300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

Filtrs

Filtrs