Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sarkanā paprika Rimi Eco 200g
    Ekoloģisks

    Sarkanā paprika Rimi Eco 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    Salami Selection by Rimi Milano, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Piparmētru lapu tēja Rimi 50g

    Piparmētru lapu tēja Rimi 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

  • Kazas piena siers Rimi šķēlēs 55% 150g

    Kazas piena siers Rimi šķēlēs 55% 150g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Deser. smūt. Sel. by Rimi Blueb. muffin 250ml

    Deser. smūt. Sel. by Rimi Blueb. muffin 250ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    Cūkgaļas ribas Rimi fasētas kg

    6.79 € par kg

    Cena par vienību: 6,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.66 kg 0.66kg

  • Žāvētas dateles Rimi bez kauliņiem 200g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas dateles Rimi bez kauliņiem 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 0,5l

    Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Banānu nektārs Rimi 0,33l

    Banānu nektārs Rimi 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Pilng. makaroni Rimi GreatLife Spaghetti 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilng. makaroni Rimi GreatLife Spaghetti 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Riekstu maisījums Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Riekstu maisījums Rimi 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Banānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Banānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Sula Rimi tomātu 3l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Rimi tomātu 3l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,66 €/l

  • Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Garneles Rimi 31/40 att. sald. kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Makaroni Selection by Rimi Pennoni 500g

    Makaroni Selection by Rimi Pennoni 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vārīts, šķēlēs 70g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Siers Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    Siers Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,45 €/kg

  • Himalaju sāls Rimi rozā smalkais 500g

    Himalaju sāls Rimi rozā smalkais 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Sausbaranciņas Rimi mini ar van. garšu 220g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Sausbaranciņas Rimi mini ar van. garšu 220g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,86 €/kg

  • Dažādu ziedu medus Rimi, 500g

    Dažādu ziedu medus Rimi, 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa puse Rimi ECO fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Siers Rimi Tilsit 45% 200g
    Nesatur laktozi

    Siers Rimi Tilsit 45% 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,54 €/kg

  • Kārtainā mīkla Selection ar sviestu sald.400g

    Kārtainā mīkla Selection ar sviestu sald.400g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Lobīti valrieksti Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Lobīti valrieksti Rimi 150g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 27,93 €/kg

  • Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

  • Persilāde Rimi 35g

    Persilāde Rimi 35g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 21,43 €/kg

  • Sulas dzēriens Rimi Banānu un zemeņu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulas dzēriens Rimi Banānu un zemeņu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Surimi nūjiņas Rimi 300g

    Surimi nūjiņas Rimi 300g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Rīsu, griķu galetes Rimi 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Rīsu, griķu galetes Rimi 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Ķiršu kompots Rimi bez kauliņiem 720g

    Ķiršu kompots Rimi bez kauliņiem 720g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Griķu galetes Rimi Free From 80g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Griķu galetes Rimi Free From 80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g
    1
    69 €
    56,33 €/kg

    Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 66,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Turku zirņi Rimi grauzdēti, sālīti 150g

    Turku zirņi Rimi grauzdēti, sālīti 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Karijs Rimi 25g

    Karijs Rimi 25g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

  • Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baravikas marinētas Rimi 280g/120g

    Baravikas marinētas Rimi 280g/120g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,42 €/kg

  • Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

Filtrs

Filtrs