Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Baltās pupiņas Rimi 400g

    Baltās pupiņas Rimi 400g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Cepti sīpoli Rimi 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepti sīpoli Rimi 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Melnās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    Melnās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 15,94 €/kg

  • Kausētais siers Rimi šķēlēs 130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kausētais siers Rimi šķēlēs 130g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Nīlas tilapijas filejas bez ādas, asak. kg

    Nīlas tilapijas filejas bez ādas, asak. kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Ābolu etiķis Rimi 6% 400ml
    Labākai dzīvei

    Ābolu etiķis Rimi 6% 400ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/l

  • Desiņas Rimi cūkgaļas 120g

    Desiņas Rimi cūkgaļas 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Rapšu eļļa Rimi 1l

    Rapšu eļļa Rimi 1l

    4.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,35 €/l

  • Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mintajas fileja Rimi saldēta MSC 380g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Mintajas fileja Rimi saldēta MSC 380g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,92 €/kg

  • Zemesrieksti Rimi blanšēti, pusītes kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesrieksti Rimi blanšēti, pusītes kg

    4.05 € par kg

    Cena par vienību: 4,05 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cīsiņi Rimi bērniem 210g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Rimi bērniem 210g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Paprikas lečo Rimi 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Paprikas lečo Rimi 700g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/kg

  • Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    0.76 € par gab.

    Cena par vienību: 3,04 €/kg

  • Ķimenes Rimi 20g

    Ķimenes Rimi 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

  • Apelsīnu sula Selection by Rimi 500ml
    Labākai dzīvei

    Apelsīnu sula Selection by Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gouda siers Rimi šķēlēs 49% 150g

    Gouda siers Rimi šķēlēs 49% 150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Popkorns Rimi saldais 90g

    Popkorns Rimi saldais 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Dz. ūdens Rimi ar brūkleņu garšu gāzēts 1,5l

    Dz. ūdens Rimi ar brūkleņu garšu gāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kraukšķīgs zemesriekstu krēms Rimi 1kg

    Kraukšķīgs zemesriekstu krēms Rimi 1kg

    9.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,19 €/kg

  • Papīra bļodas RIMI Ø19cm 20gb

    Papīra bļodas RIMI Ø19cm 20gb

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Sinepes Rimi 190g

    Sinepes Rimi 190g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,32 €/kg

  • Sausmaizītes Rimi rudzu ar sk. krēj. g. 150g

    Sausmaizītes Rimi rudzu ar sk. krēj. g. 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Mājp.-cūkg. desiņas Rimi kabanos siera 120g

    Mājp.-cūkg. desiņas Rimi kabanos siera 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Kafijas dzēriens Rimi 3in1 150g

    Kafijas dzēriens Rimi 3in1 150g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Papīra krūzes RIMI 240ml rozā 10gb

    Papīra krūzes RIMI 240ml rozā 10gb

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,15 €/gab.

  • Papīra krūzes RIMI 240ml zaļas 10gb

    Papīra krūzes RIMI 240ml zaļas 10gb

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,15 €/gab.

  • Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 5,77 €/kg

  • Krekeri Rimi ar sīpoliem 100g

    Krekeri Rimi ar sīpoliem 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Dzer. ūdens Rimi ar ābolu garšu,negāzēts 1,5l

    Dzer. ūdens Rimi ar ābolu garšu,negāzēts 1,5l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Citronpipari Rimi 30g

    Citronpipari Rimi 30g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 53,00 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar persikiem 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar persikiem 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Vaniļas cukurs Rimi 20g

    Vaniļas cukurs Rimi 20g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 47,50 €/kg

  • Piena karameles Rimi 100g

    Piena karameles Rimi 100g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

Filtrs

Filtrs