Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Makaroni Selection by Rimi Fusilloni 500g

    Makaroni Selection by Rimi Fusilloni 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Laša fileja Rimi ar ādu sālīta 120g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi ar ādu sālīta 120g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 27,42 €/kg

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g

    5.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,45 €

  • Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Miltu maisījums Rimi plāno pankūku 400g

    Miltu maisījums Rimi plāno pankūku 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi ar citronu 230g/142g

    Zaļās olīvas Rimi ar citronu 230g/142g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,01 €/kg

  • Pētersīļi Rimi 4g

    Pētersīļi Rimi 4g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 187,50 €/kg

  • Indijas rieksti Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Rimi 150g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,93 €/kg

  • Picas mērce Rimi 390g

    Picas mērce Rimi 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Brusketa Rimi ar ķiplokiem, pētersīļiem 150g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Brusketa Rimi ar ķiplokiem, pētersīļiem 150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Džems Rimi meža ogu 450g

    Džems Rimi meža ogu 450g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Proteīna batoniņš Rimi Cocoa & Coconut 35g
    3 un vairāk
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/kg

    Proteīna batoniņš Rimi Cocoa & Coconut 35g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g
    Labākai dzīvei

    Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Karaliskais maisījums Rimi 150g

    Karaliskais maisījums Rimi 150g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/kg

  • Sezama sēklas Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklas Rimi 200g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/kg

  • Mandeles Rimi lobītas kg
    Labākai dzīvei

    Mandeles Rimi lobītas kg

    14.79 € par kg

    Cena par vienību: 14,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Lēcu mini galetes Rimi 44g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Lēcu mini galetes Rimi 44g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,32 €/kg

  • Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pilngraudu auzu pārslas Rimi 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu pārslas Rimi 500g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/kg

  • Saulespuķu sēklu halva RIMI 300g

    Saulespuķu sēklu halva RIMI 300g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi 200g

    Zemesriekstu halva Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Baziliks Rimi 6g

    Baziliks Rimi 6g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 248,33 €/kg

  • Kurkuma Rimi 20g

    Kurkuma Rimi 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

  • Citronskābe Rimi 30g

    Citronskābe Rimi 30g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,33 €/kg

  • Cepumi ar sēklām Rimi, kg

    Cepumi ar sēklām Rimi, kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Štovēti kāposti Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti Rimi 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Siers Rimi Mascarpone 80% 250g

    Siers Rimi Mascarpone 80% 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Marinēti gurķi Rimi 6-9cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 6-9cm 670g/370g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g
    3 un vairāk
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/kg

    Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Augļu un riekstu maisījums Exotic Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu un riekstu maisījums Exotic Rimi 500g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,18 €/kg

  • Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g
    1
    59 €
    3,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Daudzgraudu galetes Rimi 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Daudzgraudu galetes Rimi 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Ķiploku mērce Rimi 320g

    Ķiploku mērce Rimi 320g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Pistācijas Rimi grauzdētas, sālītas kg

    Pistācijas Rimi grauzdētas, sālītas kg

    18.49 € par kg

    Cena par vienību: 18,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Laša fileja Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi 200g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,95 €/kg

  • Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g
    4
    95 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g

    8.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,25 €

Filtrs

Filtrs