Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

  • Melnā tēja Rimi meža ogas 20x2g

    Melnā tēja Rimi meža ogas 20x2g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,75 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas, sald. 250/300 MSC 180g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles Rimi vārītas, sald. 250/300 MSC 180g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,39 €/kg

  • Cāļu šķiņķi Rimi kg

    Cāļu šķiņķi Rimi kg

    4.62 € par kg

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Soļanka Rimi 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Soļanka Rimi 480g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,85 €/kg

  • Foreles fileja Rimi sālīta 100g

    Foreles fileja Rimi sālīta 100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Siļķu filejas Rimi bez eļļas 150g

    Siļķu filejas Rimi bez eļļas 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar zemeņu pildījumu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar zemeņu pildījumu 4x90g, 360g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Dārzeņu sula Rimi 100% 1L
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Dārzeņu sula Rimi 100% 1L

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Sausiņi Rimi vaniļas 500g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Sausiņi Rimi vaniļas 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Tomātu kečups Rimi 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu kečups Rimi 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Ķiploku granulas Rimi 25g

    Ķiploku granulas Rimi 25g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,60 €/kg

  • Terijaki mērce Rimi 320g

    Terijaki mērce Rimi 320g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

  • Miltu maisījums Rimi biezo pankūku 400g

    Miltu maisījums Rimi biezo pankūku 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    2 un vairāk
    -15%
    2
    19 €
    2,59 €
    21,90 €/kg

    Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar cūkgaļu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pankūkas Rimi ar cūkgaļu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Cukurs Rimi baltais 50x3g

    Cukurs Rimi baltais 50x3g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Gargraudu rīsi Rimi 4x100g

    Gargraudu rīsi Rimi 4x100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Saulē kaltēti tomāti eļļā Rimi 280g/180g

    Saulē kaltēti tomāti eļļā Rimi 280g/180g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 21,06 €/kg

  • Cepumi Rimi ar sviestu un tumšo šokol. 200g
    Jaunums

    Cepumi Rimi ar sviestu un tumšo šokol. 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,72 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas kakla karb. Rimi b/k šķēl. 340g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,21 €/kg

  • Griķi Rimi tvaicēti 800g

    Griķi Rimi tvaicēti 800g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,86 €/kg

  • Pistāciju krēms Rimi 200g

    Pistāciju krēms Rimi 200g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,95 €/kg

  • Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,60 €/kg

  • Vafeļu rullīši Rimi ar lazdu riekst.pild.280g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeļu rullīši Rimi ar lazdu riekst.pild.280g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Brusketa Rimi ar tomātiem un oregano 150g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Brusketa Rimi ar tomātiem un oregano 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Mitr.tual.papīrs Rimi kumel.arom. 60gb

    Mitr.tual.papīrs Rimi kumel.arom. 60gb

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

  • Tual. pap. Rimi 145 sloks., 3 slāņi, 24 ruļļi

    Tual. pap. Rimi 145 sloks., 3 slāņi, 24 ruļļi

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

  • Rulete Rimi dzērveņu 300g

    Rulete Rimi dzērveņu 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Siera mērce Rimi 320g

    Siera mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

Filtrs

Filtrs