Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Krizantēmas Rimi 50cm, 5 kāti

    Krizantēmas Rimi 50cm, 5 kāti

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

  • Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 13,44 €/kg

  • Papīra šķīvji RIMI Ø22cm balti 20gb

    Papīra šķīvji RIMI Ø22cm balti 20gb

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 700g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 700g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

  • Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    1.91 € par gab.

    Cena par vienību: 4,77 €/kg

  • Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītin., šķēl. 250g

    9.09 € par gab.

    Cena par vienību: 36,36 €/kg

  • Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,29 €

    Cena par vienību: 11,34 €/kg

  • Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

  • Mandeles piena šokolādē Rimi 100g

    Mandeles piena šokolādē Rimi 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Turku zirņi Rimi Planet 400g
    Labākai dzīvei

    Turku zirņi Rimi Planet 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

  • Apelsīnu sula Rimi 100% 1l

    Apelsīnu sula Rimi 100% 1l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Papīra šķīvji RIMI Ø22cm zaļi 10gb

    Papīra šķīvji RIMI Ø22cm zaļi 10gb

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi ar iebiez. pienu 130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi ar iebiez. pienu 130g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g
    Labākai dzīvei

    Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņa ar kaulu un ādu Rimi atdzes. kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Vafeles Rimi karameļu 252g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Rimi karameļu 252g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,53 €/kg

  • Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g
    2
    88 €
    6,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Tumšās šokolādes čipsi Rimi 100g

    Tumšās šokolādes čipsi Rimi 100g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 42,90 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi BIO 410g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu spārni Rimi BIO 410g

    4.06 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Saidas smalkmasa Rimi Mare  450g

    Saidas smalkmasa Rimi Mare 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    6.29 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 6,29 €/kg

  • Košļājamās konfektes Rimi 150g

    Košļājamās konfektes Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde bez kaula Latvija Kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas karbonāde bez kaula Latvija Kg

    6.69 € par kg

    Cena par vienību: 6,69 €/kg

  • Miltu maisījums Rimi Brownie kūka 500g

    Miltu maisījums Rimi Brownie kūka 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pasta Selection by Rimi Strozzapreti 500g

    Pasta Selection by Rimi Strozzapreti 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi ar citrona garšu 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi ar citrona garšu 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,71 €/kg

  • Alumīnija folija 28 cmx10 m Rimi basic
    Izdevīga cena katru dienu!

    Alumīnija folija 28 cmx10 m Rimi basic

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/gab.

  • Papīra šķīvji RIMI Ø22cm rozā 10gb

    Papīra šķīvji RIMI Ø22cm rozā 10gb

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Cukurs Rimi brūnais 50x3g

    Cukurs Rimi brūnais 50x3g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Čili pulveris Rimi 22g

    Čili pulveris Rimi 22g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,91 €/kg

  • Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Vistas gaļas bumbiņas Rimi 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas gaļas bumbiņas Rimi 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cāļa gaļas nageti Rimi 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas nageti Rimi 300g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/kg

  • Šķīstošās kafijas dzēriens Rimi 3in1 15g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķīstošās kafijas dzēriens Rimi 3in1 15g

    0.16 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

Filtrs

Filtrs