Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 100g

    Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 100g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,90 €/kg

  • Sald. Rimi vaniļ. ar dzērv. pild. 120g/200ml

    Sald. Rimi vaniļ. ar dzērv. pild. 120g/200ml

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,42 €/kg

  • Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi negāzēts 0,5l

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Siers Rimi Mascarpone 80% 500g

    Siers Rimi Mascarpone 80% 500g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,58 €/kg

  • Pastilas Rimi Giga 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pastilas Rimi Giga 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Aveņu tēja Rimi 44g

    Aveņu tēja Rimi 44g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 36,14 €/kg

  • Cepumi Rimi Nougatelli 175g

    Cepumi Rimi Nougatelli 175g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,09 €/kg

  • Gargraudu rīsi Rimi 800g

    Gargraudu rīsi Rimi 800g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Riekstu un ogu maisījums Trail Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu un ogu maisījums Trail Rimi 500g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,38 €/kg

  • Maasdam siers Rimi šķēlēs 47% 150g

    Maasdam siers Rimi šķēlēs 47% 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 200g

    Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 200g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,95 €/kg

  • Papīra krūzes RIMI 240ml baltas 40gb

    Papīra krūzes RIMI 240ml baltas 40gb

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,09 €/gab.

  • Konfektes Rimi Gotiņa zemesriekstu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rimi Gotiņa zemesriekstu kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu milti Rimi pilngraudu 1kg

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

  • Tēja zaļā Rimi ar jasmīnu ziediem 80g

    Tēja zaļā Rimi ar jasmīnu ziediem 80g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    Tēja zaļā Rimi Ķīnas 80g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Tualetes papīrs Rimi 6 r., 4 slāņi, 150 slok.

    Tualetes papīrs Rimi 6 r., 4 slāņi, 150 slok.

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,55 €/gab.

  • Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,negāz.1,5l

    Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,negāz.1,5l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aprikozes Rimi žāvētas bez kauliņiem 200g

    Aprikozes Rimi žāvētas bez kauliņiem 200g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 20,95 €/kg

  • Cīsiņi Rimi Hot Dog 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cīsiņi Rimi Hot Dog 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    Saldskābā mērce Rimi ar ananasiem 480g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,02 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi ar pistācijām 60g

    Zemesriekstu halva Rimi ar pistācijām 60g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Papīra šķīvji RIMI Ø22cm balti 40gb

    Papīra šķīvji RIMI Ø22cm balti 40gb

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,09 €/gab.

  • Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,27 €/l

  • Sausais raugs Rimi 12g
    0
    48 €
    40,00 €/kg

    Sausais raugs Rimi 12g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 49,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

  • Cepumi Rimi ar sviestu 200g

    Cepumi Rimi ar sviestu 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Frikadeļu zupa Rimi 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Frikadeļu zupa Rimi 480g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,23 €/kg

  • Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    Tēja melnā Rimi Ceilonas 80g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,63 €/kg

  • Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    Dzeltenās sinepes Rimi maigās 190g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,32 €/kg

  • Gāzēts bezalkohol. dzēriens Rimi Party 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts bezalkohol. dzēriens Rimi Party 0,75l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 200g

    Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Musli bat. Rimi ar banāniem, piena šok. 30g

    Musli bat. Rimi ar banāniem, piena šok. 30g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,67 €/kg

  • Lauka pupas Rimi grauzdētas, sālītas 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lauka pupas Rimi grauzdētas, sālītas 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Cepumi Zvaignzītes Rimi, kg

    Cepumi Zvaignzītes Rimi, kg

    5.49 € par kg

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Tomātu sula Rimi 0,33l

    Tomātu sula Rimi 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

Filtrs

Filtrs