Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Papīra maisini 50 gab.

    Papīra maisini 50 gab.

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

  • Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi ar augļu garšu 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

  • Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    Brūnais pilngraudu bulgurs Rimi 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Avota ūdens Rimi gāzēts 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi gāzēts 0,5l

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Augļu un riekstu maisījums Fancy Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu un riekstu maisījums Fancy Rimi 500g

    6.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Siers Rimi Free From Gouda 150g
    Nesatur laktozi

    Siers Rimi Free From Gouda 150g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,93 €/kg

  • Vafeļu rullīši Rimi ar vaniļas pildījumu 280g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeļu rullīši Rimi ar vaniļas pildījumu 280g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Gāz. dzēriens Cola Zero Rimi ar saldināt. 2l
    Bez cukura

    Gāz. dzēriens Cola Zero Rimi ar saldināt. 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Pankūkas Rimi, plānās apceptas 6x60g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi, plānās apceptas 6x60g, 360g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,53 €/kg

  • Pārtikā lietojams želatīns Rimi 20g

    Pārtikā lietojams želatīns Rimi 20g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,50 €/kg

  • Žāvētas aprikozes Rimi bez kauliņiem 400g

    Žāvētas aprikozes Rimi bez kauliņiem 400g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,22 €/kg

  • Augļu želejkonfektes Rimi ķiršu 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi ķiršu 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Zemeņu tēja Rimi 44g

    Zemeņu tēja Rimi 44g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 36,14 €/kg

  • Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    Griķi Rimi tvaicēti 4x100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Lazdu rieksti Rimi lobīti kg
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Rimi lobīti kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Zaļās olīvas Rimi ar papriku 235g/142g

    Zaļās olīvas Rimi ar papriku 235g/142g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Mandeles Rimi attīrītas 150g
    Labākai dzīvei

    Mandeles Rimi attīrītas 150g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 28,60 €/kg

  • Cepumi Rimi ar rozīnēm kg

    Cepumi Rimi ar rozīnēm kg

    4.89 € par kg

    Cena par vienību: 4,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Musli bat. Rimi ar kokosr. un piena šok. 30g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli bat. Rimi ar kokosr. un piena šok. 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Mozzarella siers Rimi šķēlēs 42% 150g

    Mozzarella siers Rimi šķēlēs 42% 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Dziļie papīra šķīvji RIMI 16x19cm 20gb

    Dziļie papīra šķīvji RIMI 16x19cm 20gb

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,17 €/gab.

  • Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    Marinētas gailenes Rimi 280g/120g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 35,75 €/kg

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    Olīveļļa Rimi Extra Light 750ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Skābas želejkonfektes Kola Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu milti Rimi 1kg

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/kg

  • Siers Rimi Brie ar trifelēm 135g

    Siers Rimi Brie ar trifelēm 135g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,56 €/kg

  • Sarkanvīna etiķis Rimi 250ml

    Sarkanvīna etiķis Rimi 250ml

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • Magoņu sēklas Rimi 30g

    Magoņu sēklas Rimi 30g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

  • Tomātu pasta Rimi 100% 270g
    Labākai dzīvei

    Tomātu pasta Rimi 100% 270g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Vafeles Rimi ar sāļo karameli 252g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Rimi ar sāļo karameli 252g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,53 €/kg

  • Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,11 €/kg

  • Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Siers cepšanai Rimi 43% 200g
    Piemērots veģetāriešiem

    Siers cepšanai Rimi 43% 200g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g
    3 un vairāk
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/kg

    Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Kajēnas pipari Rimi 30g

    Kajēnas pipari Rimi 30g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 38,33 €/kg

  • Kūka Rimi marakujas 350g

    Kūka Rimi marakujas 350g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,11 €/kg

  • Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,21 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml
    3
    99 €
    7,98 €/l

    Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

Filtrs

Filtrs