Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Skābu kāpostu zupa Rimi 440g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābu kāpostu zupa Rimi 440g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,30 €/kg

  • Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,11 €/kg

  • Vafeles Rimi ar piena krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar piena krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Siers cepšanai Rimi 43% 200g
    Piemērots veģetāriešiem

    Siers cepšanai Rimi 43% 200g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 200 loksnes

    Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 200 loksnes

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

  • Kūka Rimi zemeņu-jogurta 350g

    Kūka Rimi zemeņu-jogurta 350g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,26 €/kg

  • Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi zemeņu 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    Cepumu un vafeļu asorti Rimi 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Tomātu mērce Rimi 480g

    Tomātu mērce Rimi 480g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,15 €/kg

  • Želejkonfektes Tārpiņi Rimi 100g

    Želejkonfektes Tārpiņi Rimi 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Lauru lapas Rimi 4g

    Lauru lapas Rimi 4g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 337,50 €/kg

  • Kūka Rimi marakujas 350g

    Kūka Rimi marakujas 350g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,11 €/kg

  • Griķi Rimi tvaicēti 8x100g

    Griķi Rimi tvaicēti 8x100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,24 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    Želejkonfektes Rimi lielie tārpiņi 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Auzu cepumi Rimi ar sēklām kg

    Auzu cepumi Rimi ar sēklām kg

    6.39 € par kg

    Cena par vienību: 6,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kukurūza Rimi grauzdēta, sālīta 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kukurūza Rimi grauzdēta, sālīta 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Liellopa gaļas lāpstiņa Rimi bez kaula,fas.kg

    Liellopa gaļas lāpstiņa Rimi bez kaula,fas.kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.75 kg 0.75kg

  • Rudzu maize Rimi Beķera, sagriezta 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Rimi Beķera, sagriezta 600g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Sojas mērce Rimi tumšā 150ml
    2
    48 €
    16,53 €/l

    Sojas mērce Rimi tumšā 150ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Dzeltenastes plekste atlaidināta kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeltenastes plekste atlaidināta kg

    5.89 € par kg

    Cena par vienību: 5,89 €/kg

  • Tomātu mērce Rimi Classic 400g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rimi Classic 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/kg

    Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Multiaugļu nektārs Rimi 1l

    Multiaugļu nektārs Rimi 1l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Makaroni Selection by Rimi Trottole 500g

    Makaroni Selection by Rimi Trottole 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 71,60 €/kg

  • Cepumu salmiņi Rimi ar cukuru 200g

    Cepumu salmiņi Rimi ar cukuru 200g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Ābolu-zemeņu smūtijs Rimi Selection 500ml
    Labākai dzīvei

    Ābolu-zemeņu smūtijs Rimi Selection 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cūkas krūtiņa bez kaula, ādas Rimi atdz. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņa bez kaula, ādas Rimi atdz. kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Smūtijs Sel. by Rimi Tropical chia 0,5l
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Sel. by Rimi Tropical chia 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Aukstā zupa Rimi 490g

    Aukstā zupa Rimi 490g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Cepumi Rimi Sfogliatine 200g

    Cepumi Rimi Sfogliatine 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Marcipāna batoniņš kakao glazūrā Rimi 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāna batoniņš kakao glazūrā Rimi 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

  • Tomātu pasta Rimi 100% 500g
    Labākai dzīvei

    Tomātu pasta Rimi 100% 500g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

  • Sald. Rimi ar sāļo kar., lazdu r. 310g/500ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald. Rimi ar sāļo kar., lazdu r. 310g/500ml

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Sausmaizītes RIMI jogurta un saldā čili

    Sausmaizītes RIMI jogurta un saldā čili

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Žāvētas godži ogas Rimi 100g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas godži ogas Rimi 100g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,90 €/kg

Filtrs

Filtrs