Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g
    2
    16 €
    4,70 €/kg

    Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Saulespuķu sēklu halva Rimi 200g

    Saulespuķu sēklu halva Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Cepumi Rimi Golden Ring 160g

    Cepumi Rimi Golden Ring 160g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 11,81 €/kg

  • Vafeles Rimi ar zemesriekstu krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar zemesriekstu krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g
    2 un vairāk
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/kg

    Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Kafijas pupiņas Guatemala Selection 1kg

    Kafijas pupiņas Guatemala Selection 1kg

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

  • Smūt.Mango un avokado Sel. By Rimi 0,5l
    Labākai dzīvei

    Smūt.Mango un avokado Sel. By Rimi 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Olīvu izspaidu eļļa Rimi 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Olīvu izspaidu eļļa Rimi 1l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/l

  • Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,60 €/kg

  • Krizantēmu Mix Rimi podiņā 12cm

    Krizantēmu Mix Rimi podiņā 12cm

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Ābolu sula Rimi 100% 330ml

    Ābolu sula Rimi 100% 330ml

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu sula Rimi 100% 1l

    Ābolu sula Rimi 100% 1l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Laša fileja Rimi Mare sālīta, šķēlītēs 300g

    Laša fileja Rimi Mare sālīta, šķēlītēs 300g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,49 €/l

  • Auzu cepumi Rimi ar sezama sēklām 230g

    Auzu cepumi Rimi ar sezama sēklām 230g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 30,33 €/kg

  • Zāļu tēja imunitātei Rimi 33g

    Zāļu tēja imunitātei Rimi 33g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 46,97 €/kg

  • Augļu želejkonfektes Rimi mango 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi mango 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/kg

  • Etiķa krēms Rimi Modenas balzamiko IGP 250ml

    Etiķa krēms Rimi Modenas balzamiko IGP 250ml

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,40 €/l

  • Zaļās olīvas Selection ar kauliņiem 345g/200g

    Zaļās olīvas Selection ar kauliņiem 345g/200g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Koka naži RIMI BASIC 16,5cm, 10 gab

    Koka naži RIMI BASIC 16,5cm, 10 gab

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi k/k šķēlēs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Rimi k/k šķēlēs 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Riekstu un ogu maisījums Imperial Rimi 500g

    Riekstu un ogu maisījums Imperial Rimi 500g

    7.15 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Maisījums Rimi Studentu Brokastis 150g

    Maisījums Rimi Studentu Brokastis 150g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Žāvētas plūmes bez kauliņiem Rimi 200g

    Žāvētas plūmes bez kauliņiem Rimi 200g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,95 €/kg

  • Salami Rimi ar pipariem, šķēlēs 105g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salami Rimi ar pipariem, šķēlēs 105g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 13,81 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi ar zemenēm 60g

    Zemesriekstu halva Rimi ar zemenēm 60g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Cūkas k. karb. steiks Rimi kefīra mar. 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas k. karb. steiks Rimi kefīra mar. 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g
    2
    24 €
    9,53 €/kg

    Sinepes Selection by Rimi ar medu 235g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Pankūkas Rimi ar ķiršu pildījumu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar ķiršu pildījumu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g
    3
    79 €
    15,16 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Kuprlašu ikri Rimi MSC 100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Kuprlašu ikri Rimi MSC 100g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,90 €/kg

  • Konfektes Rimi Fresh Mint 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi Fresh Mint 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

  • Apelsīnu sula 100% Rimi 0,33l

    Apelsīnu sula 100% Rimi 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

Filtrs

Filtrs