Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Biezp. krēms Baltais zemeņu Panna cotta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp. krēms Baltais zemeņu Panna cotta 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Krējuma pudiņš Baltais brūnās karameles 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma pudiņš Baltais brūnās karameles 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokt. Baltais ar Dub. šok. garšu 250g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Biezpiena deserts Baltais svētku 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena deserts Baltais svētku 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siers Baltais Holandes šķēlītēs 500g

    Siers Baltais Holandes šķēlītēs 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Biezp.krēm.Baltais protein Stracciatella 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp.krēm.Baltais protein Stracciatella 200g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Groziņi ar vārīto krēmu un ananāsiem 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Groziņi ar vārīto krēmu un ananāsiem 200g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs