Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sinepes Spilva klasiskās 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva klasiskās 140g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,82 €/kg

  • Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    3.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,57 €/kg

  • Mērce Spilva šokolādes 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva šokolādes 320g

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Sīrups Spilva grenadīna 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva grenadīna 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,61 €/kg

  • Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g
    0
    74 €
    29,60 €/kg

    Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 42,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Tomātu mērce Spilva 260g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva 260g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Lauru lapas Spilva 3g
    0
    62 €
    206,67 €/kg

    Lauru lapas Spilva 3g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 296,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,63 €/kg

  • Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g
    4
    33 €
    22,79 €/kg

    Tomāti Spilva kaltēti 330g/190g

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Mērce Spilva burgeru 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva burgeru 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,74 €/kg

  • Mērce Spilva Cēzara 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Cēzara 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Sinepju sēklas Spilva 28g
    0
    46 €
    16,43 €/kg

    Sinepju sēklas Spilva 28g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,65 €

  • Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g
    1
    59 €
    5,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar saldo krējumu 300g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,05 €

  • Mērce Spilva Premium pesto 285g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Premium pesto 285g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,89 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar mango 300g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Garšviela cūkgaļai Spilva 28g
    0
    81 €
    28,93 €/kg

    Garšviela cūkgaļai Spilva 28g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 41,07 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Melnie pipari Spilva malti 18g
    0
    76 €
    42,22 €/kg

    Melnie pipari Spilva malti 18g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 60,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Sinepes Spilva stiprās 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva stiprās 140g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Mērce Spilva ķiploku 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva ķiploku 220g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Ievārījums Spilva upeņu 380g

    Ievārījums Spilva upeņu 380g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

  • Sinepes Spilva stiprās 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva stiprās 220g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,23 €/kg

  • Mērce Spilva adžika 260g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva adžika 260g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/kg

  • Kečups Spilva tomātu oriģinālais 500g

    Kečups Spilva tomātu oriģinālais 500g

    3.65 € par gab.

    Cena par vienību: 7,30 €/kg

  • Mērce Spilva uzkodām 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva uzkodām 400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Mērce Spilva Street nagetu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street nagetu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Mērce Spilva makaroniem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva makaroniem 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Mērce Spilva karameļu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva karameļu 320g

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Salātu mērce Spilva balzamiko 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salātu mērce Spilva balzamiko 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Mārrutki Spilva klasiskie 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva klasiskie 140g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,21 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g
    1
    59 €
    5,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Kanēlis Spilva malts 23g
    0
    95 €
    41,30 €/kg

    Kanēlis Spilva malts 23g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 51,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Mērce Spilva gurķu 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva gurķu 220g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/kg

  • Asā paprika Spilva 23g
    0
    53 €
    23,04 €/kg

    Asā paprika Spilva 23g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 32,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Tomātu mērce Spilva asā 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva asā 510g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva ar kalt. tomātiem 500ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva ar kalt. tomātiem 500ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

Filtrs

Filtrs