Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Maiziņš siera 200g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš siera 200g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Baltmaize Lielkungu 600g

    Baltmaize Lielkungu 600g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,07 €/kg

  • Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Lielā galda sagriezta 500g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 2,94 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,04 €/kg

  • Franču maize Fazer 220g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Franču maize Fazer 220g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,41 €/kg

  • Maize Ciabatta tumšā 320g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Ciabatta tumšā 320g

    0.97 € par gab.

    Cena par vienību: 3,03 €/kg

  • Piens BIO 2% 1l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Piens BIO 2% 1l

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 1,56 €/l

  • Tostermaize Tostē klasiskā sagriezta 500g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Tostē klasiskā sagriezta 500g

    1.35 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 2,70 €/kg

  • Maize Latvijas graudu ar škiedrvielām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Latvijas graudu ar škiedrvielām 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Olas Zemnieku A/LM Nr.2 10gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Zemnieku A/LM Nr.2 10gab.

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

  • Rudzu maize Kuršu pilngraudu 390g

    Rudzu maize Kuršu pilngraudu 390g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,05 €/kg

  • Burgeru maizītes Klasiskās 4x80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Burgeru maizītes Klasiskās 4x80g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

  • Maiziņš pilngraudu 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš pilngraudu 240g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,43 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

  • Kviešu saldskābmaize Lielezers 580g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu saldskābmaize Lielezers 580g

    2.21 € par gab.

    Cena par vienību: 3,81 €/kg

  • Maize Gardmaize senču, ar ķimenēm 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Gardmaize senču, ar ķimenēm 500g

    1.93 € par gab.

    Cena par vienību: 3,86 €/kg

  • Maiziņš dārzeņu 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš dārzeņu 240g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,62 €

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa maltās gaļas masa Rimi ECO 300g

    4.62 € par gab.

    Cena par vienību: 15,40 €/kg

  • Sezama baltmaize Latvijas Zeltene 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sezama baltmaize Latvijas Zeltene 400g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Rupjmaize Lāči Īstā 310g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rupjmaize Lāči Īstā 310g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Burkānmaize Lāči no lielā kukuļa 310g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Burkānmaize Lāči no lielā kukuļa 310g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 5,94 €/kg

  • Mini gaišā ciabatta LM bez cukura 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini gaišā ciabatta LM bez cukura 100g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

  • Tostermaize Latvijas Tost Maize klasiskā 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Latvijas Tost Maize klasiskā 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Rupjmaize Dona Slāvu pusīte, sagriezta 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Dona Slāvu pusīte, sagriezta 270g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,93 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Graudu Maize sēk. 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tosterm. Latvijas Graudu Maize sēk. 450g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,64 €/kg

  • Cāļu astītes, svaigas Rimi Smart, fasētas, kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu astītes, svaigas Rimi Smart, fasētas, kg

    1.84 € par kg

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Saldskābmaize Tava plaucēta 550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābmaize Tava plaucēta 550g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,09 €/kg

  • Brokastu maizītes Flora 5gab. 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Brokastu maizītes Flora 5gab. 250g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,40 €/kg

  • Rudzu baltmaize Lielmaize 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu baltmaize Lielmaize 500g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Rudzu maize Īstenā ar sēklām 730 g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Īstenā ar sēklām 730 g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/kg

  • Maize Lielmaize Burger 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Lielmaize Burger 360g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,66 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Pilngraudu tostermaize Flora speltas 320g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu tostermaize Flora speltas 320g

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 4,88 €/kg

  • Rudzu saldskābmaize Ķelmēni sagriez. BIO 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu saldskābmaize Ķelmēni sagriez. BIO 380g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 4,61 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Rudzu maize Kuršu pilngraudu 800g

    Rudzu maize Kuršu pilngraudu 800g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 2,54 €/kg

  • Lavašs Armēņu 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lavašs Armēņu 190g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 3,42 €/kg

  • Saldskābmaize Kuršu 375g

    Saldskābmaize Kuršu 375g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,91 €/kg

  • Olas Rimi Smart kūtī dētas A/M Nr.2 10gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Smart kūtī dētas A/M Nr.2 10gab.

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 0,24 €/gab.

Filtrs

Filtrs