Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Rozmarīns Rimi Smart 12g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rozmarīns Rimi Smart 12g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 25,83 €/kg

  • Pārtikas plēve Rimi Smart 29cm x 20m
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pārtikas plēve Rimi Smart 29cm x 20m

    0.46 € par gab.

    Cena par vienību: 0,46 €/gab.

  • Kons. baltās pupiņas Rimi Smart 400/240g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kons. baltās pupiņas Rimi Smart 400/240g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/kg

  • Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/450g

    Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

  • Papīra dvieļi Rimi Smart 2 sl. 120 gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Papīra dvieļi Rimi Smart 2 sl. 120 gab.

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Kausēt.siers Rimi Smart ar čedaras sieru 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kausēt.siers Rimi Smart ar čedaras sieru 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Prjaņiki Rimi Smart ar vaniļas garšu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Prjaņiki Rimi Smart ar vaniļas garšu 200g

    0.74 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Timiāns Rimi Smart 10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Timiāns Rimi Smart 10g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/kg

  • Cāļa muskuļkuņģi Rimi Smart 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa muskuļkuņģi Rimi Smart 450g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Cepumi Rimi Smart ar šokol. garšu 160g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Rimi Smart ar šokol. garšu 160g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

  • Polietilēna maisiņi Rimi Smart 200gab
    Izdevīga cena katru dienu!

    Polietilēna maisiņi Rimi Smart 200gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Logu, stiklu tīrīš. līdzeklis Rimi Smart 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Logu, stiklu tīrīš. līdzeklis Rimi Smart 1l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/l

  • Sāļie krekeri Rimi Smart 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sāļie krekeri Rimi Smart 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Krekeri Rimi Smart ar picas garšu 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krekeri Rimi Smart ar picas garšu 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Makaroni Rimi Smart spageti 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Rimi Smart spageti 400g

    0.50 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/kg

  • Siļķu fil. Rimi Smart sālītas 240g/175g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siļķu fil. Rimi Smart sālītas 240g/175g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,66 €/kg

  • Koka dakšiņas Rimi Smart 15,5cm 10 gab

    Koka dakšiņas Rimi Smart 15,5cm 10 gab

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Persilāde Rimi Smart 30g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Persilāde Rimi Smart 30g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,67 €/kg

  • Prjaņiki Rimi Smart ar medu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Prjaņiki Rimi Smart ar medu 200g

    0.74 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Pārtikā lietojams želatīns Rimi Smart 20g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pārtikā lietojams želatīns Rimi Smart 20g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi Smart bez kauliņiem 180/70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļās olīvas Rimi Smart bez kauliņiem 180/70g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,86 €/kg

  • Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g

    0.50 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/kg

  • Kausētais siers Rimi Smart ar šķiņķi 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kausētais siers Rimi Smart ar šķiņķi 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Tomātu mērce Rimi Smart 480g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Rimi Smart 480g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

  • Kviešu putraimi Rimi Smart 800g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kviešu putraimi Rimi Smart 800g

    0.80 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/kg

  • Malta kurkuma Rimi Smart 20g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Malta kurkuma Rimi Smart 20g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Kūpināts kausētais siers Rimi Smart 40% 330g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kūpināts kausētais siers Rimi Smart 40% 330g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,85 €/kg

  • Karamele Rimi Smart Jūras Vēzīši 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karamele Rimi Smart Jūras Vēzīši 100g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

  • Cepumi Rimi Smart ar iebiezināto pienu 160g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Rimi Smart ar iebiezināto pienu 160g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

  • Krekeri Rimi Smart ar siera garšu 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krekeri Rimi Smart ar siera garšu 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Trauku mazg.līdz. Rimi Smart alv.arom.1L
    Izdevīga cena katru dienu!

    Trauku mazg.līdz. Rimi Smart alv.arom.1L

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

  • Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Smaržīgie pipari Rimi Smart 12g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 29,17 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi Smart 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Surimi nūjiņas Rimi Smart 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Koka instrumentu komplekts Rimi Smart

    Koka instrumentu komplekts Rimi Smart

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,49 €/gab.

  • Melnās olīvas Rimi Smart bez kaul. 280g/110g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melnās olīvas Rimi Smart bez kaul. 280g/110g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,00 €/kg

  • Ābolu nektārs 50% Rimi Smart 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ābolu nektārs 50% Rimi Smart 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

  • Virt.dv. Rimi Smart 50 slok., 2 slāņi, 2ruļļi
    Izdevīga cena katru dienu!

    Virt.dv. Rimi Smart 50 slok., 2 slāņi, 2ruļļi

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/gab.

Filtrs

Filtrs