Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    Foreles fileja Rimi auksti kūpināta 100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Planet Tikka Masala 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Pasta Rimi ar garnelēm un ķiploku mērci 350g

    Pasta Rimi ar garnelēm un ķiploku mērci 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Sula Selection by Rimi persiku, ābolu 1l

    Sula Selection by Rimi persiku, ābolu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 200g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

  • Vafeles Rimi ar kakao krēmu 180g

    Vafeles Rimi ar kakao krēmu 180g

    1.13 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

  • Kafijas kapsulas Cappuccino Rimi 192g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Cappuccino Rimi 192g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    Majonēzes mērce Rimi ar sēnēm 320g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    Pesto Selection by Rimi diļļu 130g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    Dzēriens Rimi Pink Tonic gāzēts 1,5l

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 0,86 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Tako laiviņas Rimi Planet 135g

    Tako laiviņas Rimi Planet 135g

    3.32 € par gab.

    Cena par vienību: 24,59 €/kg

  • Melnie pipari Rimi veseli 22g

    Melnie pipari Rimi veseli 22g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 54,09 €/kg

  • Marinēti ķiploki Rimi ar garšaugiem 230g/140g

    Marinēti ķiploki Rimi ar garšaugiem 230g/140g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,21 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Dateļu batoniņš Rimi ar kokosriekstiem 30g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

  • Dateles Rimi tumšo šok.100g

    Dateles Rimi tumšo šok.100g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 30,90 €/kg

  • Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    Mini kukurūzas čipsi Rimi ar dillēm 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vīt. Spānija 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vīt. Spānija 70g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 35,57 €/kg

  • Cietais siers Rimi 37% 18 mēneši 180g
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Rimi 37% 18 mēneši 180g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 18,28 €/kg

  • Nektārs Rimi burkānu, ābolu, zem. 0,75l

    Nektārs Rimi burkānu, ābolu, zem. 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cāļu šķiņķi Rimi grieķu marinādē 850g

    Cāļu šķiņķi Rimi grieķu marinādē 850g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,64 €/kg

  • Marinēti ķiršu tomāti Rimi 690g/360g

    Marinēti ķiršu tomāti Rimi 690g/360g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,81 €/kg

  • Cūkas kakla karbonāde Rimi šķēlēs 720g

    Cūkas kakla karbonāde Rimi šķēlēs 720g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,01 €/kg

  • Saldskābā mērce Rimi Planet 500g
    3
    36 €
    6,72 €/kg

    Saldskābā mērce Rimi Planet 500g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi karsti kūpin.fas.kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas karbonāde Rimi karsti kūpin.fas.kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.36 kg 0.36kg

  • Pilngraudu rudzu milti Rimi 1,75kg

    Pilngraudu rudzu milti Rimi 1,75kg

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,97 €/kg

  • Kabatlakatiņi Rimi 3 slāņi 1gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kabatlakatiņi Rimi 3 slāņi 1gab.

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    Ķiploku kebaba mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

  • Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,72 €/kg

  • Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Stelline 250g
    Ekoloģisks

    Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Stelline 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Desa Mini Fuet Select. by Rimi vītināta 150g

    Desa Mini Fuet Select. by Rimi vītināta 150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi krējuma garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/kg

  • Baltās šokolādes čipsi Rimi 100g

    Baltās šokolādes čipsi Rimi 100g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 42,90 €/kg

  • Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g
    Ekoloģisks

    Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,18 €/kg

  • Zemesriekstu kr. Rimi GreatLife Crunchy 250g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zemesriekstu kr. Rimi GreatLife Crunchy 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

Filtrs

Filtrs