Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cietais siers Rimi 37% 24 mēneši 180g
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Rimi 37% 24 mēneši 180g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,39 €/kg

  • Melnās olīvas Selection ar kaul. 345g/200g

    Melnās olīvas Selection ar kaul. 345g/200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Pastilas Rimi BBQ Marshmallows 700g

    Pastilas Rimi BBQ Marshmallows 700g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/kg

  • Pasta Spaghetti Rimi Planet 500g

    Pasta Spaghetti Rimi Planet 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Graudaugu cepumi Rimi ar musli 300g

    Graudaugu cepumi Rimi ar musli 300g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    Vistas gaļas desiņas Rimi Kidino 2x90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dārz. mais. Rimi Planet Tosk. ar mērci 450g

    Dārz. mais. Rimi Planet Tosk. ar mērci 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Rozīnes Rimi bez kauliņiem Golden Jumbo 200g

    Rozīnes Rimi bez kauliņiem Golden Jumbo 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Ābolu un ķiršu nektārs Rimi 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Cūkgaļas desa Rimi vārīta, šķēlēs 270g

    Cūkgaļas desa Rimi vārīta, šķēlēs 270g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,26 €/kg

  • Provansas majonēze Rimi 67% tauku 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Provansas majonēze Rimi 67% tauku 1kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Mērce Rimi Thai karija 480g
    3
    36 €
    7,00 €/kg

    Mērce Rimi Thai karija 480g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Kūpināta paprika Rimi asā 25g

    Kūpināta paprika Rimi asā 25g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 38,00 €/kg

  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    5.19 € par kg

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Sarkano vīnogu nektārs Rimi 1l

    Sarkano vīnogu nektārs Rimi 1l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,29 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cūkgaļas bekons Rimi k/k šķēlēs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas bekons Rimi k/k šķēlēs 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kaf.kapsulas Espresso Intenso Rimi 16x7g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Saidas filejas Rimi atlaidinātas kg
    Jaunums Labākai dzīvei

    Saidas filejas Rimi atlaidinātas kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Riekstu-rozīņu maisījums Rimi kg

    Riekstu-rozīņu maisījums Rimi kg

    18.39 € par kg

    Cena par vienību: 18,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 400g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 400g

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,97 €/kg

  • Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g
    3
    19 €
    6,38 €/kg

    Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

  • Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    Pesto Selection by Rimi citronu 130g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,31 €/kg

  • Teļa šķiņķis Rimi bez kaula fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Teļa šķiņķis Rimi bez kaula fasēts kg

    19.99 € par kg

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.46 kg 0.46kg

  • Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Cepumi Rimi ar ķiršu garšas pildījumu 160g
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Rimi ar ķiršu garšas pildījumu 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Tualetes papīrs Rimi Natura 3 slāņi, 8 ruļļi

    Tualetes papīrs Rimi Natura 3 slāņi, 8 ruļļi

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,37 €/gab.

  • Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 28,90 €/kg

  • Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,34 €/kg

  • Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    Melnie pipari Selection by Rimi 45g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 70,89 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Malti melnie pipari Rimi 16g

    Malti melnie pipari Rimi 16g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 96,87 €/kg

  • Piparu maisījums Rimi ar garšaugiem 25g

    Piparu maisījums Rimi ar garšaugiem 25g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,60 €/kg

Filtrs

Filtrs