Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšu kg

    5.19 € par kg

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g
    3
    19 €
    6,38 €/kg

    Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

  • Cepumi Rimi ar ķiršu garšas pildījumu 160g
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Rimi ar ķiršu garšas pildījumu 160g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,19 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    Majonēz.mērce Rimi ar marinētiem gurķiem 320g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Tualetes papīrs Rimi Natura 3 slāņi, 8 ruļļi

    Tualetes papīrs Rimi Natura 3 slāņi, 8 ruļļi

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,37 €/gab.

  • Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,34 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Malti melnie pipari Rimi 16g

    Malti melnie pipari Rimi 16g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 96,87 €/kg

  • Piparu maisījums Rimi ar garšaugiem 25g

    Piparu maisījums Rimi ar garšaugiem 25g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,60 €/kg

  • Ketlaša kaviārs Rimi MSC 100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ketlaša kaviārs Rimi MSC 100g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 139,90 €/kg

  • Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 28,90 €/kg

  • Atl. laša fileja Rimi a/k ar ādu 120g
    Labākai dzīvei

    Atl. laša fileja Rimi a/k ar ādu 120g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 27,42 €/kg

  • Virtuves dvieļi Rimi 2 ruļļi, 4 sl., 70 lok.

    Virtuves dvieļi Rimi 2 ruļļi, 4 sl., 70 lok.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,50 €/gab.

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 150g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 150g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

  • BBQ sērkociņi Rimi 45 gab.

    BBQ sērkociņi Rimi 45 gab.

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

  • Burkānu salāti Rimi pasterizēti 500g

    Burkānu salāti Rimi pasterizēti 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Ķirbju sēklas Rimi grauzdētas un sālītas 200g

    Ķirbju sēklas Rimi grauzdētas un sālītas 200g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/l

  • Džems Selection by Rimi apelsīnu 230g

    Džems Selection by Rimi apelsīnu 230g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,70 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Zilā pelējuma siers Gold šķēlēs 50% Rimi 100g

    Zilā pelējuma siers Gold šķēlēs 50% Rimi 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Šok. sald. Rimi brownie cep. gab. 500ml/400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šok. sald. Rimi brownie cep. gab. 500ml/400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • BBQ garšvielas Rimi cūkgaļai 230g

    BBQ garšvielas Rimi cūkgaļai 230g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,39 €/kg

  • Plīša vāvere Rimi Playtime 22cm

    Plīša vāvere Rimi Playtime 22cm

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Plīša briedis Rimi Playtime 22cm

    Plīša briedis Rimi Playtime 22cm

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Bruschetta Selection ar papriku,šķiņķi 130g

    Bruschetta Selection ar papriku,šķiņķi 130g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,85 €/kg

  • Cūkgaļas šašliks Rimi majonēzes mar. 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šašliks Rimi majonēzes mar. 800g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

  • Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/kg

  • Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g
    6
    99 €
    27,96 €/kg
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g
    2 un vairāk
    -13%
    3
    49 €
    3,99 €
    17,45 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Mimolette siers Rimi šķēlēs 43% 150g

    Mimolette siers Rimi šķēlēs 43% 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Kūpināts siers Rimi šķēlēs 40% 150g

    Kūpināts siers Rimi šķēlēs 40% 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Dateles Rimi šok., kokosr.100g

    Dateles Rimi šok., kokosr.100g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 30,90 €/kg

Filtrs

Filtrs