Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • BBQ garšvielas Rimi dārzeņiem 200g

    BBQ garšvielas Rimi dārzeņiem 200g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • BBQ garšvielas Rimi universālās 220g

    BBQ garšvielas Rimi universālās 220g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/kg

  • BBQ garšvielas Rimi ribiņām 230g

    BBQ garšvielas Rimi ribiņām 230g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,39 €/kg

  • Plīša lapsa Rimi Playtime 22cm

    Plīša lapsa Rimi Playtime 22cm

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Plīša augs Rimi Playtime 25cm

    Plīša augs Rimi Playtime 25cm

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 4,57 €/kg

  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,91 €/kg

  • Ķirši Rimi bez kauliņiem, ātri sasaldēti 1kg
    Labākai dzīvei

    Ķirši Rimi bez kauliņiem, ātri sasaldēti 1kg

    9.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Cāļa šķiņķi Rimi ķiploku marinādē 400g

    Cāļa šķiņķi Rimi ķiploku marinādē 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Zilā pelējuma siers Silver šķ. 50% Rimi 100g

    Zilā pelējuma siers Silver šķ. 50% Rimi 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Spaetzle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Spaetzle 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Jūras velšu maisījums Rimi Mare 400g

    Jūras velšu maisījums Rimi Mare 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Nektārs Rimi burkānu, ābolu, pers. 0,75l

    Nektārs Rimi burkānu, ābolu, pers. 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Biezpiena deserts Rimi ar van.g.,ķiršiem 170g

    Biezpiena deserts Rimi ar van.g.,ķiršiem 170g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

  • Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Mini rīsu čipsi Rimi ar papriku 60g
    Piemērots vegāniem

    Mini rīsu čipsi Rimi ar papriku 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Keto maize Rimi Free From 190g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto maize Rimi Free From 190g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 16,05 €/kg

  • Keto virtuļi Rimi Free From 150g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto virtuļi Rimi Free From 150g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/kg

  • Cūkas pavēdere Rimi atdzesēta fas. Kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkas pavēdere Rimi atdzesēta fas. Kg

    5.49 € par kg

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Biezpiena deserts Rimi ar van.g.un zem.170g

    Biezpiena deserts Rimi ar van.g.un zem.170g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

  • Mājp.,cūkg. desiņas Rimi Kabanos siera 440g

    Mājp.,cūkg. desiņas Rimi Kabanos siera 440g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 28,90 €/kg

  • Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 16,67 €/kg

  • Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    Krēmsiers Rimi ar čili, 19% tauku 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Siers Salami Rimi šķēlēs 45% 150g

    Siers Salami Rimi šķēlēs 45% 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,85 €/kg

  • Gaļas izlase Selection by Rimi Trio 110g

    Gaļas izlase Selection by Rimi Trio 110g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,27 €/kg

  • Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    Mini lēcu čipsi Rimi ar sēņu garšu 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Siers Rimi Grana Padano 200g

    Siers Rimi Grana Padano 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,25 €/kg

  • Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,40 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Sula Selection by Rimi bumbieru, ābolu 1l

    Sula Selection by Rimi bumbieru, ābolu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Varavīksnes foreļu ikri Rimi, pasterizēti kg

    Varavīksnes foreļu ikri Rimi, pasterizēti kg

    85.99 € par kg

    Cena par vienību: 85,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Daudzk.izmant.dakšiņas Rimi 10 gab.

    Daudzk.izmant.dakšiņas Rimi 10 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Daudzk.izmantoj.karotes Rimi 10 gab.

    Daudzk.izmantoj.karotes Rimi 10 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Cūkg. karbonāde Rimi k/k negriezta 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkg. karbonāde Rimi k/k negriezta 300g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,63 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi melnās,grauzdētas 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    Augļu deserts Selection by Rimi vīģu 230g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,70 €/kg

Filtrs

Filtrs