Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Nektārs Rimi burkānu,ābolu,persiku 0,33l

    Nektārs Rimi burkānu,ābolu,persiku 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    59 €
    1,99 €
    6,36 €/kg

    Jūras kāposti Rimi ar lasi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Kokosriekstu milti Rimi Free From 300g
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Kokosriekstu milti Rimi Free From 300g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 6,50 €/kg

  • Vistas zupa Rimi ar makar. un dārz. 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas zupa Rimi ar makar. un dārz. 480g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,06 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 27,42 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Sencha 80g

    Tēja Selection by Rimi Sencha 80g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 46,13 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi sniega krabis 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi nūjiņas Rimi sniega krabis 150g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Saulespuķu sēklu halva Rimi ar vaniļas g. 60g

    Saulespuķu sēklu halva Rimi ar vaniļas g. 60g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

  • Van. saldējums Rimi mango, pasifl. 330g/500ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Van. saldējums Rimi mango, pasifl. 330g/500ml

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,88 €/kg

  • Lēcu un rīsu Rimi ātrā maltīte 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lēcu un rīsu Rimi ātrā maltīte 55g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,00 €/kg

  • Kvinojas milti Rimi Free From 300g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    6,63 €/kg
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Kvinojas milti Rimi Free From 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Prosas putraimi Rimi Free From 375g
    2 un vairāk
    -18%
    1
    39 €
    1,69 €
    3,71 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Prosas putraimi Rimi Free From 375g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,51 €/kg

  • Sula Selection ābolu,apelsīnu,aprikožu 1l

    Sula Selection ābolu,apelsīnu,aprikožu 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,85 €/kg

  • Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Mērce Rimi Planet tropiskā salsa 220g

    Mērce Rimi Planet tropiskā salsa 220g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,68 €/kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi čili garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Salami Selection by Rimi Spianata šķēlēs 70g

    Salami Selection by Rimi Spianata šķēlēs 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    9.75 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/l

  • Mērce Selection by Rimi ar cukini, papr. 350g

    Mērce Selection by Rimi ar cukini, papr. 350g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/kg

  • Kafijas pupiņas Selection Colombia 1kg

    Kafijas pupiņas Selection Colombia 1kg

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

  • Bumbieru,mango,piparm. sula Rimi 500ml

    Bumbieru,mango,piparm. sula Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Čedaras siers Vintage Selection by Rimi 200g

    Čedaras siers Vintage Selection by Rimi 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Melnais sāls Selection by Rimi 100g
    2
    40 €
    24,00 €/kg

    Melnais sāls Selection by Rimi 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Amaranta milti Rimi Free From 300g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    89 €
    2,69 €
    6,30 €/kg
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Amaranta milti Rimi Free From 300g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Marinētas tomātu pusītes Rimi 510g/310g

    Marinētas tomātu pusītes Rimi 510g/310g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

  • Cūkas karbonāde šķ. ar ribu Rimi fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde šķ. ar ribu Rimi fas.kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Van.sald.Rimi ar cep.mīk.,šok.gab. 500ml/400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Van.sald.Rimi ar cep.mīk.,šok.gab. 500ml/400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Olīveļļa Selection by Rimi ar baziliku 250ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Selection by Rimi ar baziliku 250ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/l

  • Miltu maisījums Rimi banānu kūka 500g

    Miltu maisījums Rimi banānu kūka 500g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,18 €/kg

  • Rīsu un dārzeņu Rimi ātrā maltīte 55g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīsu un dārzeņu Rimi ātrā maltīte 55g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,00 €/kg

  • Apelsīnu un mango nektārs Rimi 50% 1l

    Apelsīnu un mango nektārs Rimi 50% 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Piena šok. batoniņš Rimi zemesriekstu 42g

    Piena šok. batoniņš Rimi zemesriekstu 42g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,81 €/kg

  • Daudzkārt izmantojami naži Rimi 10 gab.

    Daudzkārt izmantojami naži Rimi 10 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Plīša kapibara Rimi Playtime 21cm

    Plīša kapibara Rimi Playtime 21cm

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Suns Rimi Playtime brūns 136 cm

    Suns Rimi Playtime brūns 136 cm

    69.99 € par gab.

    Cena par vienību: 69,99 €/gab.

Filtrs

Filtrs