Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mandeles baltajā šokolādē Rimi Color mix 100g

    Mandeles baltajā šokolādē Rimi Color mix 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Nīlas asara fileja Rimi atlaidin.,bez ādas kg

    Nīlas asara fileja Rimi atlaidin.,bez ādas kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kafij. kapsulas Café Au Lait Rimi 16x10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafij. kapsulas Café Au Lait Rimi 16x10g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Krēmsiers Rimi ar tomātu garšu 17% 200g

    Krēmsiers Rimi ar tomātu garšu 17% 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/kg

  • Papīra krūzes RIMI 480ml baltas 20gb

    Papīra krūzes RIMI 480ml baltas 20gb

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,18 €/gab.

  • Prosas milti Rimi Free From 300g
    Nesatur lipekli

    Prosas milti Rimi Free From 300g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,30 €/kg

  • BBQ garšvielas Rimi vistas gaļai 240g

    BBQ garšvielas Rimi vistas gaļai 240g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,54 €/kg

  • Amaranta sēklas Rimi Free From 375g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    15 €
    2,69 €
    5,73 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Amaranta sēklas Rimi Free From 375g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Plīša žirafe/ēzelis Rimi Playtime 16cm

    Plīša žirafe/ēzelis Rimi Playtime 16cm

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g
    Piemērots vegāniem

    Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g

    0.93 € par gab.

    Cena par vienību: 2,32 €/kg

  • Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Izcelsmes valsts Latvija

    Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,75 €/kg

  • Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg
    Nesatur lipekli

    Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,79 €/kg

  • Garneles Rimi apceptas, ar astēm ASC 200g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi apceptas, ar astēm ASC 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Garšaugi Selection by Rimi ar pipariem 20g

    Garšaugi Selection by Rimi ar pipariem 20g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 159,50 €/kg

  • BBQ garšvielas Rimi liellopa gaļai 240g

    BBQ garšvielas Rimi liellopa gaļai 240g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,54 €/kg

  • Galda piederumu komplekts Rimi

    Galda piederumu komplekts Rimi

    0.60 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Lācīts Rimi Playtime krēmkrāsas 136 cm

    Lācīts Rimi Playtime krēmkrāsas 136 cm

    69.99 € par gab.

    Cena par vienību: 69,99 €/gab.

  • Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/l

  • Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Ananasu šķēles sīrupā Rimi 567g/340g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ananasu šķēles sīrupā Rimi 567g/340g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,03 €/kg

  • Desa Salchichon Selection by Rimi vītin. 80g

    Desa Salchichon Selection by Rimi vītin. 80g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 34,88 €/kg

  • Cepumi Rimi ar sezama sēkl., piena šok. 210g

    Cepumi Rimi ar sezama sēkl., piena šok. 210g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,52 €/kg

  • Groziņi Rimi ar iebiezinātā piena krēmu 210g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Groziņi Rimi ar iebiezinātā piena krēmu 210g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Vafele Rimi ar piena-lazdu riekstu pild. 46g

    Vafele Rimi ar piena-lazdu riekstu pild. 46g

    0.71 € par gab.

    Cena par vienību: 15,43 €/kg

  • Cūkas krūtiņas šķēles Rimi ķiploku mar. 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas krūtiņas šķēles Rimi ķiploku mar. 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/kg

  • Nektārs Rimi burkānu,ābolu,zemeņu 0,33l

    Nektārs Rimi burkānu,ābolu,zemeņu 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ābolu,melleņu,ingvera sula Rimi 500ml

    Ābolu,melleņu,ingvera sula Rimi 500ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Majonēze Selection by Rimi 78% tauku 585g

    Majonēze Selection by Rimi 78% tauku 585g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    Miltu maisījums Rimi vanilīna kēkss 400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Cepumi Rimi Caramel 175g

    Cepumi Rimi Caramel 175g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Piena konf. Gotiņa ar sāļo karam.Rimi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena konf. Gotiņa ar sāļo karam.Rimi kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    39 €
    0,49 €
    9,75 €/kg
    Nesatur laktozi

    Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābu kāpostu zupa ar cūkgaļu Rimi 440g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,57 €/kg

  • Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    Miltu maisījums Rimi biezo vafeļu mīkla 400g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 4,87 €/kg

  • Cepumi Selection by Rimi Cheese palmiers 100g

    Cepumi Selection by Rimi Cheese palmiers 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Atkārt.lietoj.dakš.Rimi melnas 10 gab.

    Atkārt.lietoj.dakš.Rimi melnas 10 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Mini rīsu čipsi Rimi ar siera, sīp. garšu 60g

    Mini rīsu čipsi Rimi ar siera, sīp. garšu 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Cūkgaļas ribas Rimi grilam BBQ, fasētas, kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas ribas Rimi grilam BBQ, fasētas, kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

Filtrs

Filtrs