Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi Selection by Rimi Cheese straws 100g

    Cepumi Selection by Rimi Cheese straws 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Cūkgaļas ribas Rimi grilam BBQ, fasētas, kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas ribas Rimi grilam BBQ, fasētas, kg

    7.49 € par kg

    Cena par vienību: 7,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Bezgl. auz. p. Rimi ar kakao un banāniem 55g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Bezgl. auz. p. Rimi ar kakao un banāniem 55g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    Olīveļļa Rimi neapstrādāta augstākā lab. 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/l

  • Ananasu šķēles sīrupā Rimi 825g/490g

    Ananasu šķēles sīrupā Rimi 825g/490g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Gunpowder 90g

    Tēja Selection by Rimi Gunpowder 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Krēms Selection by Rimi Ind. riek. 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi Ind. riek. 200g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/kg

  • Ķirbju sēklu milti Rimi Free From 300g
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei

    Ķirbju sēklu milti Rimi Free From 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Augļu deserts Selection by Rimi mango 230g

    Augļu deserts Selection by Rimi mango 230g

    2.42 € par gab.

    Cena par vienību: 10,52 €/kg

  • Tual.pap. Rimi 145 sloksnes, 3 slāņi, 4 ruļļi

    Tual.pap. Rimi 145 sloksnes, 3 slāņi, 4 ruļļi

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,40 €/gab.

  • Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g

    5.69 € par gab.
    Regulārā cena: 8,79 €

    Cena par vienību: 18,97 €/kg

  • Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/kg

  • Daudzk.izmant.karotes Rimi melnas 10 gab

    Daudzk.izmant.karotes Rimi melnas 10 gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Rīsi Rimi Oriental laša kubiņ., dārzeņ. 350g

    Rīsi Rimi Oriental laša kubiņ., dārzeņ. 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Pieci pipari koriandrs Selection by Rimi 40g

    Pieci pipari koriandrs Selection by Rimi 40g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 79,75 €/kg

  • Ananasu gabaliņi sīrupā Rimi 825g/490g

    Ananasu gabaliņi sīrupā Rimi 825g/490g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Jūras sāls Selection by Rimi ar garšaug. 90g

    Jūras sāls Selection by Rimi ar garšaug. 90g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 32,11 €/kg

  • Piena šok. batoniņš Rimi sāļās karameles 42g

    Piena šok. batoniņš Rimi sāļās karameles 42g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,81 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas ASC 350g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi vārītas ASC 350g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 14,26 €/kg

  • Pesto Calabrese Selection by Rimi past. 130g

    Pesto Calabrese Selection by Rimi past. 130g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,00 €/kg

  • Čedaras siers Mature Selection by Rimi 200g

    Čedaras siers Mature Selection by Rimi 200g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Dārz. mais. Rimi Planet Meks. ar mērci 450g

    Dārz. mais. Rimi Planet Meks. ar mērci 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Dateļu batoniņš Rimi ar riek., amarantu 30g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Dateļu batoniņš Rimi ar riek., amarantu 30g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

  • Šokolādes kūka Rimi Free From ar ķiršiem 220g
    Nesatur lipekli

    Šokolādes kūka Rimi Free From ar ķiršiem 220g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,77 €/kg

  • Mērce Selection by Rimi kaltētu tomātu 350g

    Mērce Selection by Rimi kaltētu tomātu 350g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Himalaju sāls Selection By Rimi rozā dz. 100g

    Himalaju sāls Selection By Rimi rozā dz. 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Graudaugu cepumi Rimi ar šokol, lazdu r. 300g

    Graudaugu cepumi Rimi ar šokol, lazdu r. 300g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Sula Select. by Rimi ana. ingv.,spirul. 125ml
    Labākai dzīvei

    Sula Select. by Rimi ana. ingv.,spirul. 125ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,92 €/l

  • Garšviela Selection by Rimi Taizemes 50g
    2
    56 €
    51,20 €/kg

    Garšviela Selection by Rimi Taizemes 50g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 63,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Želejkonfektes ar augļu g.LLama mix Rimi 100g

    Želejkonfektes ar augļu g.LLama mix Rimi 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Pipark. Rimi ar zemeņu pild. tumš. šok. 200g

    Pipark. Rimi ar zemeņu pild. tumš. šok. 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    Valriekstu mērce Selection by Rimi past. 130g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,00 €/kg

  • Griķi Rimi Free From lobīti 375g
    2 un vairāk
    -18%
    1
    79 €
    2,19 €
    3,58 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Griķi Rimi Free From lobīti 375g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Cepšanas papīrs loksnes 20 lapas

    Cepšanas papīrs loksnes 20 lapas

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Tako mērce Rimi Planet vidēji asa 230g

    Tako mērce Rimi Planet vidēji asa 230g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Daudzk.izmant.naži Rimi melni 10 gab.

    Daudzk.izmant.naži Rimi melni 10 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Melnie pipari Selection by Rimi ar citr. 35g

    Melnie pipari Selection by Rimi ar citr. 35g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 91,14 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

Filtrs

Filtrs