Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 41,00 €/kg

  • Svaigā siera bumbas Rimi ar ķipl. 240/150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigā siera bumbas Rimi ar ķipl. 240/150g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 22,60 €/kg

  • Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 400g/170g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 400g/170g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 38,76 €/kg

  • Tortiljas čipsi Rimi krējuma siera 200g

    Tortiljas čipsi Rimi krējuma siera 200g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/kg

  • Sula Select. by Rimi apels. ingv., čili 125ml
    Labākai dzīvei

    Sula Select. by Rimi apels. ingv., čili 125ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,92 €/l

  • Cūkg.šķiņķis Rimi vār.,k.kūp.,šķēl. 200g

    Cūkg.šķiņķis Rimi vār.,k.kūp.,šķēl. 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Karijs ar garnelēm Rimi 350g

    Karijs ar garnelēm Rimi 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g
    2
    79 €
    8,21 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Bezgl.auzu p.Rimi ar zemenēm un čia sēkl. 55g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 61,50 €/kg

  • Šķiņķis Selection Gran Reserva vīt. 80g

    Šķiņķis Selection Gran Reserva vīt. 80g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 39,88 €/kg

  • S.v. Primitivo Collezione 14,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Primitivo Collezione 14,5% 0,75l, sauss

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Vienreizl.cukurn.bļodas Rimi 500ml 10gab

    Vienreizl.cukurn.bļodas Rimi 500ml 10gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Garneles Rimi Mare vār.ar čaul.60/70 ASC 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi Mare vār.ar čaul.60/70 ASC 300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 180g/100g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Ziem. garneles Rimi Mare sāl. MSC 180g/100g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 44,90 €/kg

  • Ananasu šķēl. sulā Rimi Planet 567g/340g
    2
    79 €
    8,21 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ananasu šķēl. sulā Rimi Planet 567g/340g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Kviešu milti Rimi 900g

    Kviešu milti Rimi 900g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,94 €/kg

  • Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Bezgl.auz.p. Rimi ar zemesr., karameļu g. 55g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Bezgl.auz.p. Rimi ar zemesr., karameļu g. 55g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Olīveļļa Selection by Rimi ar citronu 250ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Selection by Rimi ar citronu 250ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/l

  • Vienreizl.cukurn.glāzes Rimi 250ml 10gab

    Vienreizl.cukurn.glāzes Rimi 250ml 10gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Šok.mafinu cepamais maisīj.Rimi FreeFrom 500g
    Nesatur lipekli

    Šok.mafinu cepamais maisīj.Rimi FreeFrom 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g

    13.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,47 €/kg

  • Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Jūras sāls Selection by Rimi kūp. dzirn. 100g

    Jūras sāls Selection by Rimi kūp. dzirn. 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

  • Vienreizl.cukurn.šķīvji Rimi 22 cm 10gab

    Vienreizl.cukurn.šķīvji Rimi 22 cm 10gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Plīša lapsa Rimi Playtime 29cm

    Plīša lapsa Rimi Playtime 29cm

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/kg

  • Plīša dzērieni Rimi Playtime 20cm

    Plīša dzērieni Rimi Playtime 20cm

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Plīša jenots Rimi Playtime 24cm

    Plīša jenots Rimi Playtime 24cm

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,77 €/kg

  • Krēms Selection by Rimi riekstu 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi riekstu 200g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,95 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Dip mērce Rimi Planet gvakamole 300g

    Dip mērce Rimi Planet gvakamole 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

Filtrs

Filtrs