Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    Mini kukur.čipsi Rimi ar laima, čil.garšu 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Bezgl.auz.p. Rimi ar zemesr., karameļu g. 55g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Bezgl.auz.p. Rimi ar zemesr., karameļu g. 55g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

  • Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Olīveļļa Selection by Rimi ar citronu 250ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Selection by Rimi ar citronu 250ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/l

  • Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Vienreizl.cukurn.glāzes Rimi 250ml 10gab

    Vienreizl.cukurn.glāzes Rimi 250ml 10gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    Cūkg. krūt. Selection by Rimi kūp., šķ. 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Šok.mafinu cepamais maisīj.Rimi FreeFrom 500g
    Nesatur lipekli

    Šok.mafinu cepamais maisīj.Rimi FreeFrom 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g

    13.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,47 €/kg

  • Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Jūras sāls Selection by Rimi kūp. dzirn. 100g

    Jūras sāls Selection by Rimi kūp. dzirn. 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

  • Vienreizl.cukurn.šķīvji Rimi 22 cm 10gab

    Vienreizl.cukurn.šķīvji Rimi 22 cm 10gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Plīša lapsa Rimi Playtime 29cm

    Plīša lapsa Rimi Playtime 29cm

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/kg

  • Plīša dzērieni Rimi Playtime 20cm

    Plīša dzērieni Rimi Playtime 20cm

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Plīša jenots Rimi Playtime 24cm

    Plīša jenots Rimi Playtime 24cm

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,77 €/kg

  • Krēms Selection by Rimi riekstu 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi riekstu 200g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,95 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    Pesto Selection by Rimi kūp. laša, diļļu 185g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    Pasta Gigli Tricolor ar tomāt., spināt. 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Dip mērce Rimi Planet gvakamole 300g

    Dip mērce Rimi Planet gvakamole 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītināts 80g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītināts 80g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 39,88 €/kg

  • Alumīnija folija Rimi 41cm x 10m

    Alumīnija folija Rimi 41cm x 10m

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/gab.

  • Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g

    5.69 € par gab.
    Regulārā cena: 8,79 €

    Cena par vienību: 18,97 €/kg

  • Sālītas siļķu filejas eļļā Rimi 240g/192g

    Sālītas siļķu filejas eļļā Rimi 240g/192g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,93 €/kg

  • Deserts Selection by Rimi anan.-pasifl. 230g

    Deserts Selection by Rimi anan.-pasifl. 230g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,61 €/kg

  • Olīveļļa Selection by Rimi garšaugu 250ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Selection by Rimi garšaugu 250ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/l

  • Saldējums Rimi ar sāļo karameli 310g/500ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldējums Rimi ar sāļo karameli 310g/500ml

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Maskarpones saldējums Rimi brūkleņu 70g/120ml

    Maskarpones saldējums Rimi brūkleņu 70g/120ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Plīša augļi/ogas Rimi Playtime 20cm

    Plīša augļi/ogas Rimi Playtime 20cm

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi granātāb.,kadiķogu gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    Vie.gāz.dz.Rimi piparmētru,laima garša 0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Krēms Rimi Aceto Balsamico vīģu 250ml

    Krēms Rimi Aceto Balsamico vīģu 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

  • Krēms Rimi Aceto Balsamico apelsīnu 250ml

    Krēms Rimi Aceto Balsamico apelsīnu 250ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/l

  • Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l
    2 un vairāk
    -29%
    0
    89 €
    1,25 €
    1,57 €/l

    Vie.gāz.dz.Rimi pasifloras,citronz.gar.0,568l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Chardonnay Kabinett 12,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Chardonnay Kabinett 12,5% 0,75l, sauss

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,32 €/l

  • Dip mērce Rimi Planet siera,halapenjo 300g

    Dip mērce Rimi Planet siera,halapenjo 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

Filtrs

Filtrs