Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Raudene Spilva 8g
    0
    81 €
    101,25 €/kg

    Raudene Spilva 8g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 143,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Dilles Spilva 8g
    0
    76 €
    95,00 €/kg

    Dilles Spilva 8g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 136,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Ievārījums Spilva meža ogu 380g
    3
    29 €
    8,66 €/kg

    Ievārījums Spilva meža ogu 380g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,55 €

  • Citronskābe Spilva 30g
    0
    65 €
    21,67 €/kg

    Citronskābe Spilva 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Želatīns Spilva 18g
    1
    09 €
    60,56 €/kg

    Želatīns Spilva 18g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 69,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Kečups Spilva bērniem 330g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Spilva bērniem 330g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,73 €/kg

  • Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,43 €/kg

  • Mērce Spilva BBQ ar medu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva BBQ ar medu 320g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,28 €/kg

  • Lečo Spilva šampinjonu 710g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lečo Spilva šampinjonu 710g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,62 €/kg

  • Smaržīgie pipari Spilva 15g
    0
    89 €
    59,33 €/kg

    Smaržīgie pipari Spilva 15g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 86,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,30 €/kg

  • Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

  • Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Kečups Spilva klasiskais 330g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Spilva klasiskais 330g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Bekona Spilva burgeru mērce 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekona Spilva burgeru mērce 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Mērce Spilva sinepju-medus 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva sinepju-medus 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

  • Melnie graudu pipari Spilva 18g
    1
    11 €
    61,67 €/kg

    Melnie graudu pipari Spilva 18g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 88,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva mājas gaumē 140g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Saldā čili mērce Spilva street food 960g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā čili mērce Spilva street food 960g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva salsa 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva salsa 510g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,24 €/kg

  • Steika mērce 320ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Steika mērce 320ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/l

  • Septiņu piparu maisījums Spilva bez sāls 13g

    Septiņu piparu maisījums Spilva bez sāls 13g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 91,54 €/kg

  • Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma mērce Spilva ar sīpoliem 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Salātu mērce Spilva ar citr. olīveļļu 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salātu mērce Spilva ar citr. olīveļļu 390g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 7,31 €/kg

  • Mērce Spilva Asia saldskābā 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Asia saldskābā 350g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,83 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Mērce Spilva karstmaizēm 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva karstmaizēm 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Kečups Spilva saldais 330g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Spilva saldais 330g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Mērce Spilva ķiploku 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva ķiploku 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

  • Mērce Spilva gurķu 375g
    2
    65 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva gurķu 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Mērce Spilva saldskābā ar čili 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva saldskābā ar čili 500g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Mērce Spilva Street Food Kečupēze 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street Food Kečupēze 380g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,61 €/kg

  • Mērce Spilva Street Food Sinepēze 370g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street Food Sinepēze 370g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Mērce Spilva Street Food Teriyaki 335g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street Food Teriyaki 335g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,91 €/kg

  • Marinēti ķirbji Spilva 858g/560g

    Marinēti ķirbji Spilva 858g/560g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Mērce Spilva BBQ 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva BBQ 310g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs