Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tako Fazer Street Food mīkstie 240g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tako Fazer Street Food mīkstie 240g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

  • Kviešu saldskābmaize Ķelmēni sagr. BIO 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu saldskābmaize Ķelmēni sagr. BIO 380g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,84 €/kg

  • Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,11 €/kg

  • Sendviču maizītes Fazer Street Food 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sendviču maizītes Fazer Street Food 400g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Rupjmaize Lielezers Alberts plaucēta 810g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Lielezers Alberts plaucēta 810g

    2.68 € par gab.

    Cena par vienību: 3,31 €/kg

  • Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,66 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Saldskābmaize Dona Piknika sagriezta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābmaize Dona Piknika sagriezta 400g

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/kg

  • Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Baltmaize Galda sagriezta 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 0,92 €

    Cena par vienību: 2,50 €/kg

  • Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu spārni Rimi svaigi, A šķira, fasēti kg

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Tortil.Fazer Street Food kviešu-kukurūz. 360g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tortil.Fazer Street Food kviešu-kukurūz. 360g

    1.75 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 4,86 €/kg

  • Maize Lāči augļu gaišā 270g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Lāči augļu gaišā 270g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 7,85 €/kg

  • Burkānmaize Lāči 440g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Burkānmaize Lāči 440g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,27 €

    Cena par vienību: 4,07 €/kg

  • Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g
    2
    19 €
    9,16 €/kg

    Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Sēklu maize Kuršu 340g

    Sēklu maize Kuršu 340g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 4,52 €/kg

  • Rudzu saldskābmaize 280g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu saldskābmaize 280g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 5,25 €/kg

  • Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,77 €

    Cena par vienību: 4,15 €/kg

  • Baltmaize dienišķā 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize dienišķā 500g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Rudzu maize Īstenā 1,5 kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

    3.09 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 2,06 €/kg

  • Rozīņmaize pītā 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rozīņmaize pītā 300g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 7,07 €/kg

  • Burgeru maizītes Potato 320g

    Burgeru maizītes Potato 320g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Tostermaize Īstā Lāči 240g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Īstā Lāči 240g

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

  • Tostermaize Latvijas Tost Maize rudzu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Latvijas Tost Maize rudzu 450g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Saldskābmaize Kuršu 800g

    Saldskābmaize Kuršu 800g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,31 €/kg

  • Radziņš Dona 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Radziņš Dona 150g

    0.56 € par gab.
    Regulārā cena: 0,64 €

    Cena par vienību: 3,73 €/kg

  • Pita 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pita 220g

    1.06 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/kg

  • Formas rudzu maize Kuršu Pilngraudu 600g

    Formas rudzu maize Kuršu Pilngraudu 600g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,82 €/kg

  • Īsta rupjmaize Lāči no lielā kukuļa 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Īsta rupjmaize Lāči no lielā kukuļa 400g

    2.21 € par gab.

    Cena par vienību: 5,52 €/kg

  • Graudu maize bez pievienota cukura 330g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Graudu maize bez pievienota cukura 330g

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 5,03 €/kg

  • Tostermaize Lācēna ar pienu un sviestu 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Lācēna ar pienu un sviestu 240g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Miežu karaša Lielezers 400g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Miežu karaša Lielezers 400g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

  • Maize Lāči tumšā augļu 300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Lāči tumšā augļu 300g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 7,07 €/kg

  • Rudzu maize Dona Piknika sagriezta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Dona Piknika sagriezta 400g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Burkānmaize Lielezers 350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Burkānmaize Lielezers 350g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 4,20 €/kg

Filtrs

Filtrs