Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kausēt.siers Rimi Smart ar Gouda sieru 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kausēt.siers Rimi Smart ar Gouda sieru 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g
    -30%
    1
    01 €
    3,37 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g

    1.44 € par gab.

    Cena par vienību: 4,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,44 €

  • Vistas aknu pastēte Rimi Smart 300g
    -25%
    0
    67 €
    2,23 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vistas aknu pastēte Rimi Smart 300g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,97 €/kg

  • Liellopu aknas Rimi Smart atdzesētas, fas. kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopu aknas Rimi Smart atdzesētas, fas. kg

    2.89 € par kg

    Cena par vienību: 2,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Koka karote Rimi Smart 16,5cm, 10 gab

    Koka karote Rimi Smart 16,5cm, 10 gab

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • Jauktās maltās gaļas masa Rimi Smart 350g 
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jauktās maltās gaļas masa Rimi Smart 350g 

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Papīra šķīvji Rimi Smart d23cm 20 gab

    Papīra šķīvji Rimi Smart d23cm 20 gab

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,07 €/gab.

  • Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 24,00 €/kg

  • Upeņu ievārījums Rimi Smart 300g
    -30%
    1
    39 €
    4,63 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Upeņu ievārījums Rimi Smart 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Laša asakas Rimi Smart k/k fas.
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša asakas Rimi Smart k/k fas.

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Saldējums Rimi Smart šokolādes 1l/450g

    Saldējums Rimi Smart šokolādes 1l/450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

  • Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g
    -30%
    0
    80 €
    4,85 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Krekeri Rimi Smart ar magoņu, sezam.sēkl. 70g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krekeri Rimi Smart ar magoņu, sezam.sēkl. 70g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Karameles Rimi Smart dažādu augļu garšas kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karameles Rimi Smart dažādu augļu garšas kg

    3.59 € par kg

    Cena par vienību: 3,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cepumi pie tējas Rimi Smart 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi pie tējas Rimi Smart 1kg

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

  • Ātri pag. nūdeles Rimi Smart ar bekona g. 60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ātri pag. nūdeles Rimi Smart ar bekona g. 60g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Sīrups Rimi Smart ķiršu garšas ar sald. 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sīrups Rimi Smart ķiršu garšas ar sald. 1l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 1,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Zemesriekstu krēms Rimi Smart Crunchy 350g
    -30%
    1
    60 €
    4,57 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesriekstu krēms Rimi Smart Crunchy 350g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Cūkgaļas desiņas Rimi Smart Kabanos 120g
    -25%
    1
    12 €
    9,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas desiņas Rimi Smart Kabanos 120g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,42 €/kg

  • Lazdu riekstu krēms Rimi Smart Duo 400g
    -30%
    1
    11 €
    2,77 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Lazdu riekstu krēms Rimi Smart Duo 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Zaļā tēja Rimi Smart 80g
    -40%
    0
    57 €
    7,13 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļā tēja Rimi Smart 80g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 11,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Garšviela zivīm Rimi Smart 16g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Garšviela zivīm Rimi Smart 16g

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 15,62 €/kg

  • Melnā tēja Rimi Smart 80g
    -40%
    0
    57 €
    7,13 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melnā tēja Rimi Smart 80g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 11,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Marinētas skābenes Rimi Smart 350g
    -30%
    1
    25 €
    3,57 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinētas skābenes Rimi Smart 350g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Tomātu sula Rimi Smart 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu sula Rimi Smart 100% 1l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,95 €/l

  • Karsti kūpināti laša vēderiņi Rimi Smart 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karsti kūpināti laša vēderiņi Rimi Smart 500g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Rimi Smart šašlikam 480g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,81 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi Smart 150g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Surimi nūjiņas Rimi Smart 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Laša strēmelītes Rimi Smart auksti kūp. 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša strēmelītes Rimi Smart auksti kūp. 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Ledus maisiņi Rimi Smart 240gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ledus maisiņi Rimi Smart 240gab.

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

  • Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g

    0.90 € par gab.

    Cena par vienību: 3,60 €/kg

  • Cūkas kājas Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkas kājas Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Sviestmaižu maisiņi Rimi Smart 2L 80 gab
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sviestmaižu maisiņi Rimi Smart 2L 80 gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

  • Karsti kūpināta desa Rimi Smart 300g
    -25%
    0
    74 €
    2,47 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karsti kūpināta desa Rimi Smart 300g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Garšviela vistas gaļai Rimi Smart 25g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Garšviela vistas gaļai Rimi Smart 25g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 18,00 €/kg

  • Salami šķēles Rimi Smart auksti kūpin. 100g
    -25%
    0
    89 €
    8,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salami šķēles Rimi Smart auksti kūpin. 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g
    -40%
    0
    41 €
    10,25 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Universālā garšviela Rimi Smart 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Universālā garšviela Rimi Smart 75g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,20 €/kg

  • Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 350ml, 5gab
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 350ml, 5gab

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

  • Hibiska ziedu tēja Rimi Smart 20x1,5g
    -40%
    0
    27 €
    9,00 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Hibiska ziedu tēja Rimi Smart 20x1,5g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,45 €

Filtrs

Filtrs