Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Rimi dāvanu karte 500 EUR
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rimi dāvanu karte 500 EUR

    500.00 € par gab.

    Cena par vienību: 500,00 €/gab.

  • Rimi dāvanu karte 200 EUR
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rimi dāvanu karte 200 EUR

    200.00 € par gab.

    Cena par vienību: 200,00 €/gab.

  • Sm.veļai Silan Essences Blue Jasm. 30MR 540ml

    Sm.veļai Silan Essences Blue Jasm. 30MR 540ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,94 €/l

  • Smar.veļai Silan Essences Diam.Orc.30MR 540ml

    Smar.veļai Silan Essences Diam.Orc.30MR 540ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,94 €/l

  • Rimi dāvanu karte 5 EUR
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rimi dāvanu karte 5 EUR

    5.00 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/gab.

  • Smaržu gran. Lenor Gold Orchid&Van. 22MR 270g
    8
    19 €
    30,33 €/kg

    Smaržu gran. Lenor Gold Orchid&Van. 22MR 270g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 40,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Sm. gran. Lenor Gold Orchid&Vanilla 41MR 495g

    Sm. gran. Lenor Gold Orchid&Vanilla 41MR 495g

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,34 €/kg

  • Sadaloš.mais.TobysChoice izkārn.savākš.60gab.

    Sadaloš.mais.TobysChoice izkārn.savākš.60gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

  • Tomāti plūmes sarkani mini 250g
    Labākai dzīvei

    Tomāti plūmes sarkani mini 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Krēms Nivea Men Sensitive mitr.,jūt.ādai 75ml
    9
    69 €
    129,20 €/l

    Krēms Nivea Men Sensitive mitr.,jūt.ādai 75ml

    13.49 € par gab.

    Cena par vienību: 179,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,49 €

  • Maltā cūkgaļa kg

    Maltā cūkgaļa kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Cāļa krūtiņas mazā fileja kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas mazā fileja kg

    6.49 € par kg
    Regulārā cena: 7,86 €

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

  • Pavasara dārzeņu maisījums 400g
    Labākai dzīvei

    Pavasara dārzeņu maisījums 400g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cūkas šķiņķis bez kaula kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis bez kaula kg

    2.99 € par kg
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Muslis Start šokolādes 375g

    Muslis Start šokolādes 375g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Starta vadi T-Way 600A
    Jaunums

    Starta vadi T-Way 600A

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,99 €/gab.

  • Maize franču ar ķiploku pildījumu 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize franču ar ķiploku pildījumu 160g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 5,75 €/kg

  • Kukurūza vārīta 600g
    Labākai dzīvei

    Kukurūza vārīta 600g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

  • Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg

    1.59 € par kg
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg

    3.49 € par kg
    Regulārā cena: 4,16 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Apelsīni sulai Valencia 1.šķ C7-8 1,5kg
    Labākai dzīvei

    Apelsīni sulai Valencia 1.šķ C7-8 1,5kg

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,33 €/kg

  • Vārītas bietes 400g
    Labākai dzīvei

    Vārītas bietes 400g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg

    4.06 € par kg

    Cena par vienību: 4,06 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Vārītas rīvētas bietes 350g
    Labākai dzīvei

    Vārītas rīvētas bietes 350g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,83 €/kg

  • Saus.brok. Start! ar zemeņu,banānu garšu 500g

    Saus.brok. Start! ar zemeņu,banānu garšu 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Mazās varavīksnes foreles fileja, kg
    Labākai dzīvei

    Mazās varavīksnes foreles fileja, kg

    14.99 € par kg

    Cena par vienību: 14,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Maize Ciabatta tumšā 320g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Ciabatta tumšā 320g

    0.97 € par gab.

    Cena par vienību: 3,03 €/kg

  • Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Roku krēms Neutrogena Concentrated 75ml

    Roku krēms Neutrogena Concentrated 75ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 73,20 €/l

  • Alus Brūža ķiršu sārtais 4,5% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brūža ķiršu sārtais 4,5% 0,5l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 2,09 €

  • Liellopa maltā gaļa kg

    Liellopa maltā gaļa kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

  • Muzikālais elektron. grabulis MonKeys

    Muzikālais elektron. grabulis MonKeys

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Alus Brūža ķiršu sārtais 4,5% 0,568l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brūža ķiršu sārtais 4,5% 0,568l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cepumi Jaffa šokolādē ar ķiršu želeju 135g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Jaffa šokolādē ar ķiršu želeju 135g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Panna Tefal Start Easy Black 20 CM
    23
    99 €
    23,99 €/gab.

    Panna Tefal Start Easy Black 20 CM

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Pudelīte ar kn. Mam Easy Start Anti-Col.260ml

    Pudelīte ar kn. Mam Easy Start Anti-Col.260ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

  • Panna Tefal Start Easy Black 24 CM
    26
    39 €
    26,39 €/gab.

    Panna Tefal Start Easy Black 24 CM

    43.99 € par gab.

    Cena par vienību: 43,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 43,99 €

  • Panna Tefal Start Easy Black 28 CM
    32
    39 €
    32,39 €/gab.

    Panna Tefal Start Easy Black 28 CM

    53.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 53,99 €

  • Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

Filtrs

Filtrs