Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kons. Lego Sārtais Flamings 31170

    Kons. Lego Sārtais Flamings 31170

    27.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,99 €/gab.

  • Laša fil.bez ādas un asakām garšv. 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša fil.bez ādas un asakām garšv. 500g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,98 €/kg

  • Želejkonfektes Tropical mix 100g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Želejkonfektes Tropical mix 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Atlantijas laša fileja, kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša fileja, kg

    22.99 € par kg

    Cena par vienību: 22,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.65 kg 0.65kg

  • Varavīksnes foreles filejas 250g
    Labākai dzīvei

    Varavīksnes foreles filejas 250g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,96 €/kg

  • Paprika Pimiento de Padron Grill 200g
    Labākai dzīvei

    Paprika Pimiento de Padron Grill 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Atlantijas lasis ķidāts ar galvu 2-4kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas lasis ķidāts ar galvu 2-4kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.4 kg 2.4kg

  • Garneles, nevārītas(70/80),atlaid.kg

    Garneles, nevārītas(70/80),atlaid.kg

    14.99 € par kg

    Cena par vienību: 14,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Karpa ķidāta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Karpa ķidāta kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Cepumi Riekstiņi ar karameļu piena pild. 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Riekstiņi ar karameļu piena pild. 310g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,48 €/kg

  • Atlantijas laša steiks no 1-4kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša steiks no 1-4kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Dzeltensp. tunzivs fileja atlaid. kg
    Labākai dzīvei

    Dzeltensp. tunzivs fileja atlaid. kg

    25.99 € par kg

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Tunzivs Selection savā sulā MSC 200g/140g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Tunzivs Selection savā sulā MSC 200g/140g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 42,79 €/kg

  • Tunzivs Selection olīveļļā MSC 200g/130g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Tunzivs Selection olīveļļā MSC 200g/130g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,08 €/kg

  • Sula Ābolu, bumb, aveņu Sel.ByRimi 0,5l
    Labākai dzīvei

    Sula Ābolu, bumb, aveņu Sel.ByRimi 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baltv. Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltv. Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Ķirbju sēklu eļļa Selection 0,25l

    Ķirbju sēklu eļļa Selection 0,25l

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 41,96 €/l

  • Valriekstu eļļa Selection 0,25l

    Valriekstu eļļa Selection 0,25l

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,76 €/l

  • B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Rozā vīns Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • B.v.Ribolla Gialla Venezia Giulia 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v.Ribolla Gialla Venezia Giulia 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • B.v. Pinot Grigio Delle Venezie 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Pinot Grigio Delle Venezie 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • Rozā vīns Toscana IGT sausais 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā vīns Toscana IGT sausais 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • S.v. Nero DAvola DOC sausais 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Nero DAvola DOC sausais 14% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • Sviests Rimi Smart 82% 180g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sviests Rimi Smart 82% 180g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Kukurūzas galetes Rimi Smart 115g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas galetes Rimi Smart 115g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Plūmju tomāti Rimi Smart mizoti 800g/480g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Plūmju tomāti Rimi Smart mizoti 800g/480g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļa muskuļkuņģi Rimi Smart 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa muskuļkuņģi Rimi Smart 450g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Marinēti šampinjoni Rimi Smart 500g/268g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinēti šampinjoni Rimi Smart 500g/268g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Auzu cepumi Rimi Smart 180g
    Piemērots vegāniem
    Izdevīga cena katru dienu!

    Auzu cepumi Rimi Smart 180g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Tuncis Rimi Smart sasmalc.eļļā 185g/130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tuncis Rimi Smart sasmalc.eļļā 185g/130g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Marinēti gurķi Rimi Smart 680g/350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Marinēti gurķi Rimi Smart 680g/350g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cūku mēles Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūku mēles Rimi Smart, atdzesētas, fas. kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cūku nieres atdzesētas Rimi Smart fasētas kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūku nieres atdzesētas Rimi Smart fasētas kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cūku aknas Rimi Smart atdzesētas, fasētas kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūku aknas Rimi Smart atdzesētas, fasētas kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 500ml, 5gab
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 500ml, 5gab

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļu pusspārni Rimi Smart tomātu marin.  800g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu pusspārni Rimi Smart tomātu marin. 800g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Laša filejas šķēlītes mazs.ar dillēm kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Laša filejas šķēlītes mazs.ar dillēm kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs