Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pilngraudu rudzu maize Druva Spēkavota 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Pilngraudu rudzu maize Druva Spēkavota 400g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,37 €/kg

  • Piens Baltais 2% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Baltais 2% 1l

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

  • Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,53 €

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Tostermaize Tostē mazā sēklu 250g

    Tostermaize Tostē mazā sēklu 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Saldā maiz. Latvijas Maiznieks ar rozīn. 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā maiz. Latvijas Maiznieks ar rozīn. 220g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,21 €/kg

  • Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 12,20 €/kg

  • Rudzu maize Jumis 3 iesalu bez rauga 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Jumis 3 iesalu bez rauga 390g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 2,36 €/kg

  • Baltmaize Druva mākoņmaize sagr. 300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Baltmaize Druva mākoņmaize sagr. 300g

    0.79 € par gab.
    Regulārā cena: 0,92 €

    Cena par vienību: 2,63 €/kg

  • Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Kebaba maize 210g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kebaba maize 210g

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 5,24 €/kg

  • Rudzu maize Rimi Beķera, sagriezta 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Rimi Beķera, sagriezta 600g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

    Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Baltmaize Ķelmēni 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Ķelmēni 450g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/kg

  • Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

  • Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Saldskābā maize Sējas ar graud. liel.šķ. 260g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābā maize Sējas ar graud. liel.šķ. 260g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Maize Zeltene sēklu 800g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Zeltene sēklu 800g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,93 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 11,16 €/kg

  • Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 11,35 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Rudzu maize Sējas ar graudiem liel. šķ. 280g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Sējas ar graudiem liel. šķ. 280g

    1.53 € par gab.

    Cena par vienību: 5,46 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Rudzu graudu maize Lielezers sagriezta 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu graudu maize Lielezers sagriezta 280g

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 5,57 €/kg

  • Tostermaize Latvijas Tost Maize sēklu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Latvijas Tost Maize sēklu 450g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Baltmaize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,12 €/kg

  • Pīļu stilbiņi svaigi fasēti kg

    Pīļu stilbiņi svaigi fasēti kg

    12.95 € par kg

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Jumis lielgraudu ar sēklām 340g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 2,71 €/kg

  • Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g
    Nesatur lipekli

    Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 19,68 €/kg

  • Lavašs Oz Durum Turcijas 25cm 421g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Lavašs Oz Durum Turcijas 25cm 421g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

  • Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Bezglutēna maize Schar Multigrano sēklu 250g

    3.23 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

  • Baltmaize sviesta 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize sviesta 300g

    1.38 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Pitas maize Elviart Kaloidas ovālā 400g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Pitas maize Elviart Kaloidas ovālā 400g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Rudzu maize Dona 650g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Dona 650g

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/kg

  • Sīpolmaize 270g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpolmaize 270g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Maize Zeltene sēklu 390g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Zeltene sēklu 390g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,54 €/kg

  • Rudzu maize Lāči Mājas 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Lāči Mājas 700g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,95 €

    Cena par vienību: 3,27 €/kg

  • Pilngrau. burgera Dan Cake maizītes 330g

    Pilngrau. burgera Dan Cake maizītes 330g

    1.80 € par gab.

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g

    3.01 € par gab.

    Cena par vienību: 12,04 €/kg

  • Ķiploku maizīte Maiziņš 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiploku maizīte Maiziņš 220g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

Filtrs

Filtrs