Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Armēņu lavašs Marko's 220g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Armēņu lavašs Marko's 220g

    2.15 € par gab.
    Regulārā cena: 2,40 €

    Cena par vienību: 9,77 €/kg

  • Gaišā rudzu maize Latvijas graudu sēklu 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaišā rudzu maize Latvijas graudu sēklu 800g

    2.08 € par gab.

    Cena par vienību: 2,60 €/kg

  • Hamburgers maxi 300g

    Hamburgers maxi 300g

    1.90 € par gab.

    Cena par vienību: 6,33 €/kg

  • Rudzu maize Dona Pilsētnieku, sagriezta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Dona Pilsētnieku, sagriezta 400g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 3,67 €/kg

  • Grieķu klasiskā pita Kolios Flatbread 360g

    Grieķu klasiskā pita Kolios Flatbread 360g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 4,86 €/kg

  • Smalkmaizītes Dance Cake piena 320g

    Smalkmaizītes Dance Cake piena 320g

    2.86 € par gab.

    Cena par vienību: 8,94 €/kg

  • Hotdogu Dan Cake maizītes 250g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Hotdogu Dan Cake maizītes 250g

    1.80 € par gab.

    Cena par vienību: 7,20 €/kg

  • Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Rudzu ķiplokmaize Sprīdīša 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu ķiplokmaize Sprīdīša 240g

    1.38 € par gab.

    Cena par vienību: 5,75 €/kg

  • Maize pilnrudzu 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maize pilnrudzu 400g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Keto virtuļi Rimi Free From 150g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto virtuļi Rimi Free From 150g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/kg

  • Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Keto maize Rimi Free From 190g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto maize Rimi Free From 190g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 16,05 €/kg

  • Pilngr. rudzu maize Flora ar diedzēt. gr.300g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr. rudzu maize Flora ar diedzēt. gr.300g

    1.47 € par gab.

    Cena par vienību: 4,90 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 320g

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

  • Rupjmaize Dona sprīdīšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Dona sprīdīšu 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Maize Latvijā Cepts melnā rudzu 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Latvijā Cepts melnā rudzu 280g

    1.06 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

  • Maize Schar saldskābā 240g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Schar saldskābā 240g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,88 €/kg

  • Krekera kraukšķi kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    Krekera kraukšķi kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Maize bez miltiem 340g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize bez miltiem 340g

    3.60 € par gab.

    Cena par vienību: 10,59 €/kg

  • Kebabu maizīte Prima Foods pilngraudu 210g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kebabu maizīte Prima Foods pilngraudu 210g

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 5,24 €/kg

  • Maize Schar Flatbread 180g

    Maize Schar Flatbread 180g

    4.62 € par gab.

    Cena par vienību: 25,67 €/kg

  • Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    Keto picas pamatne Rimi Free From 150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/kg

  • Tortillas laivas Old El Paso kviešu 193g

    Tortillas laivas Old El Paso kviešu 193g

    4.03 € par gab.

    Cena par vienību: 20,88 €/kg

  • Olas kūtī dētas A/LM Nr.2 10 gab
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas kūtī dētas A/LM Nr.2 10 gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Veidņu maize Dona ar sēklām 290g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Veidņu maize Dona ar sēklām 290g

    1.34 € par gab.

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldskābmaize Latviskā sēklām/graudiem 300g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saldskābmaize Latviskā sēklām/graudiem 300g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Saldskābmaize Liepkalni lauku 370g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābmaize Liepkalni lauku 370g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Rupjmaize Latviskā 400g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Latviskā 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Graudu maize Dzīvā saulespuķu 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Graudu maize Dzīvā saulespuķu 250g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Graudu maize Ķelmēni 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudu maize Ķelmēni 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Graudu maize Raženā ar sēklām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudu maize Raženā ar sēklām 300g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Maize Gardmaize liepu, ar medu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Gardmaize liepu, ar medu 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Maiziņš burgeru 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš burgeru 240g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Rudzu maize Jumis Borodinas 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Jumis Borodinas 280g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Olas brīvos apstākļos dētas A/LMS Nr.1 10 gb.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas brīvos apstākļos dētas A/LMS Nr.1 10 gb.

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļa sirdis Rīgas Miesnieks atdzesētas 400g

    Cāļa sirdis Rīgas Miesnieks atdzesētas 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Rupjmaize Liepkalni spēka bez rauga 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rupjmaize Liepkalni spēka bez rauga 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs