Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cūkgaļas karbonādes cepeša, šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonādes cepeša, šķēlēs 100g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 34,90 €/kg

  • Marinētu olīvu asorti 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marinētu olīvu asorti 250g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Kāpostu burkānu salāti 300g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu burkānu salāti 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Aknu pastēte 200g

    Aknu pastēte 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/500g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/kg

  • Humoss Rimi Planet ar karam. sīpoliem 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar karam. sīpoliem 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Sald.šok.garš.Rimi Smart.glāz120ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald.šok.garš.Rimi Smart.glāz120ml/65g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,46 €/kg

  • Suši izlase ar lasi 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Suši izlase ar lasi 600g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,65 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 100pcs baltas
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salv. RS 33x33cm 100pcs baltas

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Sald.van.garš.Rimi Smart glāz.120ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald.van.garš.Rimi Smart glāz.120ml/65g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,46 €/kg

  • Suši piedevu komplekts

    Suši piedevu komplekts

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

  • Frikadeļu zupa 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Frikadeļu zupa 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Mērce ķiploku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce ķiploku 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Ātri pagat.nūd.Rimi Smart vist.gaļas gar.60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ātri pagat.nūd.Rimi Smart vist.gaļas gar.60g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Siera salāti ar ķiplokiem 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Siera salāti ar ķiplokiem 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Laša filejas šķēlītes mazsālītas ar pip.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Laša filejas šķēlītes mazsālītas ar pip.

    36.99 € par kg

    Cena par vienību: 36,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.1 kg 0.1kg

  • Atl.laša fil.Rimi Smart auk.kūp.,šķ.100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Atl.laša fil.Rimi Smart auk.kūp.,šķ.100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Biezpiena plācenīši 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena plācenīši 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Karsto suši izlase 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karsto suši izlase 480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

  • Pupiņas Rimi sarkanās 400g/240g

    Pupiņas Rimi sarkanās 400g/240g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,13 €/kg

  • Atl.laša fil.Rimi Smart sāl.,šķēlēs 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Atl.laša fil.Rimi Smart sāl.,šķēlēs 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 13,28 €/kg

  • Ātri pag.nūd.Rimi Smart ar dārzeņu garšu 60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ātri pag.nūd.Rimi Smart ar dārzeņu garšu 60g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Biešu salāti ar ķiplokiem 200g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Biešu salāti ar ķiplokiem 200g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/kg

  • Zupa soļanka 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zupa soļanka 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Salāti rasols 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti rasols 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Salāti Romiešu ar cāļa fileju 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Romiešu ar cāļa fileju 160g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,69 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs persika
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs persika

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs lillā
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs lillā

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 1kg

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 1kg

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs pelēkas
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs pelēkas

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs rozā
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs rozā

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Siļķe kažokā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķe kažokā 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Pokijs ar lasi un poke mērci 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar lasi un poke mērci 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Pankūkas ar biezpiena pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar biezpiena pildījumu 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs g.dzelt.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs g.dzelt.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Sviesta pupiņas Rimi 400g/250g

    Sviesta pupiņas Rimi 400g/250g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,56 €/kg

  • Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Siļķes fileja Rimi Smart eļļā 1kg/750g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siļķes fileja Rimi Smart eļļā 1kg/750g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Salv.RS 33x33cm 50pcs g.bēšs
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv.RS 33x33cm 50pcs g.bēšs

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

Filtrs

Filtrs