Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gaļas salāti 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļas salāti 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Pepperoncini pipari Rimi marin. 600/260g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pepperoncini pipari Rimi marin. 600/260g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,88 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs g.brūnas
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs g.brūnas

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Humoss Rimi Planet ar olīvām 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar olīvām 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Salv. RS 33x33cm 50pcs gaiši zilas
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salv. RS 33x33cm 50pcs gaiši zilas

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Pankūkas ar cūkgaļas pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar cūkgaļas pildījumu 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Grieķu salāti 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Grieķu salāti 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Karst.kūp.cāļa ceturtd.Rimi Smart fas.kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karst.kūp.cāļa ceturtd.Rimi Smart fas.kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Tunča salāti ar dārzeņiem 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča salāti ar dārzeņiem 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Pokijs ar vistu un poke mērci 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar vistu un poke mērci 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • K.kūp.cāļa s.augš.Rimi Smart 300g

    K.kūp.cāļa s.augš.Rimi Smart 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Tom Kha zupa 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tom Kha zupa 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/gab.

  • Burkānu salāti Karolīnas  gaumē 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu salāti Karolīnas  gaumē 300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

  • Pokijs ar lasi un ponzu mērci 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar lasi un ponzu mērci 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Zemenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Zemenes Rimi saldētas 400g

    1.37 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,42 €/kg

  • Gaļas salāti 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļas salāti 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Enerģijas salāti 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģijas salāti 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Mērce loku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce loku 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Dārzeņu salāti ar Grieķu mērci 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Dārzeņu salāti ar Grieķu mērci 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Salāti rasols 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti rasols 200g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

  • Pokijs ar tvaikotu lasi un teriyaki 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar tvaikotu lasi un teriyaki 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Pankūkas ar siera - šķiņķa pildījumu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas ar siera - šķiņķa pildījumu 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Pokijs ar garnelēm un teriyaki 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar garnelēm un teriyaki 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Rūjienas salāti 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Rūjienas salāti 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/gab.

  • Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G
    Labākai dzīvei

    Krūmmellenes Rimi ātri sasaldēts 400G

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Makaronu salāti ar vistas gaļu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaronu salāti ar vistas gaļu 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Lēcu salāti ar kūpinātu gaļu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lēcu salāti ar kūpinātu gaļu 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Ķirši Rimi bez kauliņiem saldēti 400g

    2.68 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 6,70 €/kg

  • Humoss Atlantika klasiskais 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika klasiskais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • FM Salāti Romiešu ar cāļa fileju 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Salāti Romiešu ar cāļa fileju 1kg

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

  • FM Garneļu salāti ar dārzeņiem 1,2kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Garneļu salāti ar dārzeņiem 1,2kg

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,82 €/kg

  • FM Grieķu salāti 1,2kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Grieķu salāti 1,2kg

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,74 €/kg

  • Tunča salāti kārtainie 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča salāti kārtainie 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Salāti ar rudzu maizes grauzdiņiem 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti ar rudzu maizes grauzdiņiem 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 20,56 €/kg

  • Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Čedaras siera salāti 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čedaras siera salāti 400g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,72 €/kg

  • Kartupeļi Rimi 2,5kg
    1
    29 €
    0,52 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi 2,5kg

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,72 €/kg

  • Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 14,24 €/kg

Filtrs

Filtrs