Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Šampinjoni Rimi 250g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi 250g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Maltās gaļas masa kotletēm 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maltās gaļas masa kotletēm 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Vistas burgers ar kotleti un marin.gurķ.220g

    Vistas burgers ar kotleti un marin.gurķ.220g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,86 €/kg

  • Salāti Rimi Roman gab.
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi Roman gab.

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Skābais krējums Rimi 20% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Rimi 20% 400g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Sviestm. Food on Foot ar vistu un sieru 250g

    Sviestm. Food on Foot ar vistu un sieru 250g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/kg

  • Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Burkāni Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Burkāni Rimi 1kg

    0.69 € par gab.
    Regulārā cena: 0,79 €

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

  • Ciets siers Rimi rīvēts 80g
    Nesatur laktozi

    Ciets siers Rimi rīvēts 80g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 17,38 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči smart choice dzesēt. 250g

    Surimi nūjiņas Viči smart choice dzesēt. 250g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Pasta Carbonara 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta Carbonara 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/gab.

  • Focaccini Rimi ar bekonu 215g

    Focaccini Rimi ar bekonu 215g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,44 €/kg

  • Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g
    Piemērots vegāniem

    Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,43 €/kg

  • Pica Rimi trīs sieru ar pildītu maliņu 434g

    Pica Rimi trīs sieru ar pildītu maliņu 434g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,11 €/kg

  • Jūras sāls Rimi smalkais 500g

    Jūras sāls Rimi smalkais 500g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,58 €/kg

  • Plovs 500g

    Plovs 500g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/kg

  • Cāļu stilbi Rimi 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi Rimi 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Humoss Atlantika ar baravikām 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika ar baravikām 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Speciālā eļļa WD-40 420ml Smart
    -40%
    8
    99 €
    8,99 €/gab.

    Speciālā eļļa WD-40 420ml Smart

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Loģikas spēle Brain Games Smart Dog

    Loģikas spēle Brain Games Smart Dog

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/gab.

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi negāzēts 5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/l

  • Prāta mežģis IQ Fit, Smart Games

    Prāta mežģis IQ Fit, Smart Games

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

  • Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Liellopa rumpsteiks Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Liellopa rumpsteiks Rimi 200g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,69 €

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu krūtiņas filejas Rimi kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Cāļu mazās filejas RIMI 400g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu mazās filejas RIMI 400g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Kažoks bez siļķes 400g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kažoks bez siļķes 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Piens Rimi 3,5% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi 3,5% 1l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

  • Kefīrs Rimi 2% 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Rimi 2% 1kg

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 1,35 €/kg

  • FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg

    13.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

  • Humoss Atlantika pikantais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika pikantais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • FM Salāti rasols 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Salāti rasols 1,5kg

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Šampinjoni Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg

    9.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,53 €/kg

  • Pica Royale Rimi 570G

    Pica Royale Rimi 570G

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 9,81 €/kg

Filtrs

Filtrs