Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 800g

    Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 800g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,74 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 2  6-12 mēnešiem 800g

    Piena maisījums Aptamil 2 6-12 mēnešiem 800g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,74 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 3 12-24 mēnešiem 800g

    Piena maisījums Aptamil 3 12-24 mēnešiem 800g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,74 €/kg

  • Piena mais. Aptamil 2 Economy 6-12 mēn. 1,2kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena mais. Aptamil 2 Economy 6-12 mēn. 1,2kg

    20.89 € par gab.

    Cena par vienību: 17,41 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil Comfort 2 6M+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Comfort 2 6M+ 400g

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 29,47 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil Comfort 1 0M+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Comfort 1 0M+ 400g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,47 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 3 12M+ 200ml

    Piena maisījums Aptamil 3 12M+ 200ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,45 €/l

  • Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,47 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    12.79 € par gab.

    Cena par vienību: 31,97 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 2  6-12 mēn. 2x200ml

    Piena maisījums Aptamil 2 6-12 mēn. 2x200ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,47 €/l

  • Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    23.19 € par gab.

    Cena par vienību: 57,97 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 26,72 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil Pepti MCT 0+ 400g
    Nesatur pienu

    Piena maisījums Aptamil Pepti MCT 0+ 400g

    20.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,47 €/kg

  • Piena maisījums Aptamil 3 12-24 mēneš. 1,2kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piena maisījums Aptamil 3 12-24 mēneš. 1,2kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Piena mais.Aptamil 1 zīd.0-6 mēn.2x200ml

    Piena mais.Aptamil 1 zīd.0-6 mēn.2x200ml

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs