Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zobu pasta Elmex Sensitive 75ml

    Zobu pasta Elmex Sensitive 75ml

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 117,20 €/l

  • Zobu pasta Elmex caries protection,75ml

    Zobu pasta Elmex caries protection,75ml

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 113,20 €/l

  • Zobu pasta Elmex children,50ml

    Zobu pasta Elmex children,50ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 105,80 €/l

  • Zobu pasta Elmex Opti-Namel Professional 75ml

    Zobu pasta Elmex Opti-Namel Professional 75ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 133,20 €/l

  • Zobu pasta Elmex junior 75ml

    Zobu pasta Elmex junior 75ml

    6.09 € par gab.

    Cena par vienību: 81,20 €/l

  • Zobu pasta Elmex sensitive prof.,75ml

    Zobu pasta Elmex sensitive prof.,75ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 119,87 €/l

  • Zobu birste Elmex bērniem 3-6 gadi

    Zobu birste Elmex bērniem 3-6 gadi

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

  • Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening75ml

    Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening75ml

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 117,20 €/l

  • Zobu suka Elmex Ultra Soft 3gab.
    11
    19 €
    3,73 €/gab.
    Jaunums

    Zobu suka Elmex Ultra Soft 3gab.

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,66 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

  • Mutes skalojamais līdz. Elmex Sensitive 400ml

    Mutes skalojamais līdz. Elmex Sensitive 400ml

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,97 €/l

  • Mutes Skal. Elmex Caries Protect,400ml

    Mutes Skal. Elmex Caries Protect,400ml

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,97 €/l

  • Zobu birste Elmex Ultra Soft

    Zobu birste Elmex Ultra Soft

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,29 €/gab.

  • Zobu birste Elmex Training 0-3gadi

    Zobu birste Elmex Training 0-3gadi

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

  • Zobu birste Elmex Junior 6-12 gadi

    Zobu birste Elmex Junior 6-12 gadi

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

  • Zobu pasta Elmex Caries Protection White.75ml

    Zobu pasta Elmex Caries Protection White.75ml

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 117,20 €/l

  • Zobu pasta Elmex Sensitive Plus 75ml

    Zobu pasta Elmex Sensitive Plus 75ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 139,87 €/l

  • Zobu pasta Elmex Sensitive Plus Gum 75ml

    Zobu pasta Elmex Sensitive Plus Gum 75ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 139,87 €/l

  • Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening 2x75ml
    10
    07 €
    67,13 €/l

    Zobu pasta Elmex Sensitive Whitening 2x75ml

    15.49 € par gab.

    Cena par vienību: 103,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,49 €

  • Zobu pasta Elmex Sensitive 2x75ml
    9
    74 €
    64,93 €/l

    Zobu pasta Elmex Sensitive 2x75ml

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,93 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Zobu pasta Elmex Junior 2x75ml
    7
    14 €
    47,60 €/l

    Zobu pasta Elmex Junior 2x75ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 73,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Zobu birste Elmex Caries Interdental Soft

    Zobu birste Elmex Caries Interdental Soft

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,79 €/gab.

  • Zobu birste Elmex Expert Precision Sensitive

    Zobu birste Elmex Expert Precision Sensitive

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,49 €/gab.

  • Zobu birste Elmex Expert Prec.Sens.2gab.
    10
    39 €
    5,20 €/gab.

    Zobu birste Elmex Expert Prec.Sens.2gab.

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Zobu suka Elmex Sesitive Extra Soft 3gab.
    10
    49 €
    3,50 €/gab.

    Zobu suka Elmex Sesitive Extra Soft 3gab.

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,66 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

Filtrs

Filtrs