Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sēklu tostermaize bagātīgā 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu tostermaize bagātīgā 450g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 2,56 €/kg

  • Saldskābmaize Fazer ierauga 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldskābmaize Fazer ierauga 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Baltmaize Fazer kefīra 350g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Fazer kefīra 350g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

  • Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Tostermaize Fazer pilngraudu vērtīgā 250g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 4,64 €/kg

  • Polārmaize Fazer sendviču 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Polārmaize Fazer sendviču 450g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/kg

  • Tostermaize Fazer Ierauga 450g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Fazer Ierauga 450g

    2.03 € par gab.

    Cena par vienību: 4,51 €/kg

  • Ierauga maize Fazer 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Ierauga maize Fazer 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Franču maize Fazer 220g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Franču maize Fazer 220g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,41 €/kg

  • Tostermaize Fazer kefīra vērtīgā 450g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Fazer kefīra vērtīgā 450g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Polārmaize Fazer auzu 180g

    Polārmaize Fazer auzu 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g

    1.75 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 4,37 €/kg

  • Sēklu maize Fazer Ierauga 600g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu maize Fazer Ierauga 600g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Auzu polārmaize Fazer ar kartupeļiem 310g

    Auzu polārmaize Fazer ar kartupeļiem 310g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 8,94 €/kg

  • Maize Fazer tumšā kviešu 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Fazer tumšā kviešu 450g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/kg

  • Tostermaize Fazer Saldskābā ierauga 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Fazer Saldskābā ierauga 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Maizītes Fazer Cinnamon dream kanēlis 240g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maizītes Fazer Cinnamon dream kanēlis 240g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

  • Maize Fazer ierauga sēklu 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Fazer ierauga sēklu 500g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Maizītes Fazer Caramel dream karamele 220g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maizītes Fazer Caramel dream karamele 220g

    2.05 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 9,32 €/kg

  • Maize Druva zelta mākoņmaize 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Druva zelta mākoņmaize 450g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Tiramisu rulete Fazer 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tiramisu rulete Fazer 450g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Rulete Fazer šokol. ar piparm. garšu 410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rulete Fazer šokol. ar piparm. garšu 410g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs