Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 1,5kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 1,5kg

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,33 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g
    0
    99 €
    2,20 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g
    0
    39 €
    15,60 €/kg

    Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

  • Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g
    1
    79 €
    5,11 €/kg

    Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg
    1
    99 €
    1,99 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Pārslas Herkuless 5 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless 5 graudu 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Pārslas Herkuless griķu 500g
    1
    99 €
    3,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless griķu 500g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Pārslas Herkuless rīsu 500g
    1
    99 €
    3,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless rīsu 500g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Granola musli Herkuless ar augļiem 350g
    1
    79 €
    5,11 €/kg

    Granola musli Herkuless ar augļiem 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Kviešu milti Herkuless 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu milti Herkuless 1kg

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,75 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Kviešu milti Herkuless īpašie 1kg

    Kviešu milti Herkuless īpašie 1kg

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/kg

  • Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

  • Pilngraudu auzu pārslas Herkuless BIO 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu pārslas Herkuless BIO 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Kviešu milti Herkuless Speltas pilngraudu 1kg
    Labākai dzīvei

    Kviešu milti Herkuless Speltas pilngraudu 1kg

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 35g

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 18,29 €/kg

  • Rīsi Herkuless Gourmet basmati 500g

    Rīsi Herkuless Gourmet basmati 500g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless ar meža ogām 35g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar meža ogām 35g

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 18,29 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless ķiršu ātri pag. 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ķiršu ātri pag. 35g

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 18,29 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Auzu biezputra Herkuless ar pienu un šok. 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar pienu un šok. 35g

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 18,29 €/kg

  • Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Auzu biezputra Herkuless ar dzērvenēm 35g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar dzērvenēm 35g

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 18,29 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless proteīna ar ban. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless proteīna ar ban. 40g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,75 €/kg

  • Pārslas Herkuless 4 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless 4 graudu 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Kviešu milti Herkuless pašbriestošie 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu milti Herkuless pašbriestošie 1kg

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

  • Pārslas Herkuless ar sēklām 500g
    1
    35 €
    2,70 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless ar sēklām 500g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg
    Labākai dzīvei

    Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Miežu pārslas Herkuless 500g
    1
    19 €
    2,38 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Miežu pārslas Herkuless 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās BIO 450g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

  • Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Pilngraudu rudzu milti Herkuless 1kg
    Labākai dzīvei

    Pilngraudu rudzu milti Herkuless 1kg

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,05 €/kg

  • Rīsu biezputra Herkuless mell. saldā kr. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīsu biezputra Herkuless mell. saldā kr. 40g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/kg

  • Miltu maisījums Herkuless rauga pankūkas 408g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Herkuless rauga pankūkas 408g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Miltu mais. Herkuless Amerikāņu pankūk. 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais. Herkuless Amerikāņu pankūk. 400g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

Filtrs

Filtrs