Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,77 €/kg

  • Tomāti ICA smalki smalcināti 390g
    Labākai dzīvei

    Tomāti ICA smalki smalcināti 390g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,33 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Panna d24cm ICA keramikas indukcija

    Panna d24cm ICA keramikas indukcija

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/gab.

  • Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Nūdeles ICA Ramen 200g

    Nūdeles ICA Ramen 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Vasabi pasta ICA Asia 45g

    Vasabi pasta ICA Asia 45g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 59,78 €/kg

  • Nori lapas ICA Asia 14g

    Nori lapas ICA Asia 14g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Sezama sēklu eļļa ICA Asia 150 ml
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklu eļļa ICA Asia 150 ml

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Marcipāns ICA 400g

    Marcipāns ICA 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs