Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g
    7
    69 €
    38,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g

    15.89 € par gab.

    Cena par vienību: 79,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 15,89 €

  • Maltā kafija Jacobs Kronung 500g
    7
    99 €
    15,98 €/kg

    Maltā kafija Jacobs Kronung 500g

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

  • Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg

    Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg

    30.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,99 €/kg

  • Kafijas pupiņas Jacobs Barista Espresso 1kg

    Kafijas pupiņas Jacobs Barista Espresso 1kg

    30.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,99 €/kg

  • Maltā kafija Jacobs Kronung bez kofeīna 250g

    Maltā kafija Jacobs Kronung bez kofeīna 250g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/kg

  • Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g
    7
    69 €
    38,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g

    12.79 € par gab.

    Cena par vienību: 63,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,79 €

  • Šķīst. kafijas dzēriens Jacobs 2in1 10x12,4g
    Jaunums

    Šķīst. kafijas dzēriens Jacobs 2in1 10x12,4g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 21,69 €/kg

  • Malta kafija Jacobs Selection 500g
    8
    49 €
    16,98 €/kg

    Malta kafija Jacobs Selection 500g

    16.49 € par gab.

    Cena par vienību: 32,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,49 €

  • Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 100g

    Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 100g

    7.25 € par gab.

    Cena par vienību: 72,50 €/kg

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,18 €/kg

  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    9.25 € par gab.

    Cena par vienību: 92,50 €/kg

  • Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,16 €/kg

  • Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg
    13
    99 €
    13,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g
    5
    39 €
    35,93 €/kg

    Šķīstošā kaf. Jacobs Cronat Gold Refill 150g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,93 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķ. kaf. dzēriens Jacobs 3in1 karameļu 11,2g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 21,82 €/kg

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g
    1
    89 €
    15,00 €/kg

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 22,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Šķīst. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Milka 12,4g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķīst. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Milka 12,4g

    0.24 € par gab.

    Cena par vienību: 20,00 €/kg

  • Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    Kafijas kapsulas Jacobs Lungo Intenso 10x5,2g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

  • Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šķīstošās kafijas dzēriens Jacobs 3in1 12,6g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 17,69 €/kg

  • Kaf. kapsulas Jacobs Espresso Intenso 10x5,2g

    Kaf. kapsulas Jacobs Espresso Intenso 10x5,2g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

  • Kafijas dzēriens Jacobs mix 2in1 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas dzēriens Jacobs mix 2in1 14g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

  • Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg
    13
    99 €
    13,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Caramel 485ml

    Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Caramel 485ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,54 €/l

  • Malta kafija Jacobs Selection Intense 500g

    Malta kafija Jacobs Selection Intense 500g

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,98 €/kg

  • Kaf.pup. Jacobs Origins Brazil & Colombia 1kg

    Kaf.pup. Jacobs Origins Brazil & Colombia 1kg

    30.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,99 €/kg

  • Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Original 485ml

    Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Original 485ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,54 €/l

  • Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Chocolate 485ml

    Kafijas dzēr. Jacobs Espresso Chocolate 485ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,54 €/l

  • Malta kafija Jacobs Kronung Mild 500g

    Malta kafija Jacobs Kronung Mild 500g

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,98 €/kg

Filtrs

Filtrs