Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Batoniņš Kinder Pingui 120g

    Batoniņš Kinder Pingui 120g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,92 €/kg

  • Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

  • Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g
    0
    49 €
    20,42 €/kg

    Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Šokolādes ola Kinder Surprise 20g
    3 un vairāk
    -13%
    1
    09 €
    1,25 €
    54,50 €/kg

    Šokolādes ola Kinder Surprise 20g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 62,50 €/kg

  • Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 29,84 €/kg

  • Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 20,12 €/kg

  • Batoniņš Kinder Milk Slice 28g
    0
    57 €
    20,36 €/kg
    Jaunums

    Batoniņš Kinder Milk Slice 28g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,21 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg

    Piena šokolāde Kinder 50g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Piena šokolāde Kinder chocolate 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Piena šokolāde Kinder chocolate 200g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g
    1
    09 €
    25,35 €/kg

    Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 32,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 32,91 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder 100g

    Piena šokolāde Kinder 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g
    0
    99 €
    28,29 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    Šokolādes konfektes Kinder Bueno mini 108g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,09 €/kg

  • Cepums Kinder Cards ar piena, kakao kr. 76,8g

    Cepums Kinder Cards ar piena, kakao kr. 76,8g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 42,73 €/kg

  • Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 30,51 €/kg

  • Šokolādes ola Kinder Joy 20g

    Šokolādes ola Kinder Joy 20g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 84,50 €/kg

  • Cepumi Kinder Kinderini 100g

    Cepumi Kinder Kinderini 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 125g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g
    1
    09 €
    27,95 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Batoniņš Kinder Pingui 30g

    Batoniņš Kinder Pingui 30g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

  • Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml
    1
    99 €
    32,10 €/kg

    Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 45,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Batoniņš Kinder Maxi King 35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 35g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 31,14 €/kg

  • Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml
    7
    99 €
    28,04 €/kg

    Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 200g

    Šokolādes konfektes Kinder Schoko-Bons 200g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Šokolādes olas Kinder Mini Cioccolato 85g

    Šokolādes olas Kinder Mini Cioccolato 85g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Šokolādes olas Kinder Mini Hazelnut 85g

    Šokolādes olas Kinder Mini Hazelnut 85g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Šokolādes konfektes Kinder Maxi Mix 133g

    Šokolādes konfektes Kinder Maxi Mix 133g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs