Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    Tumšā šokolāde Lindt Exc. ar apelsīna g. 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

Filtrs

Filtrs