Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Putra griķu-pros. ar ābol.,ķirb.BIO 200g
    Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Putra griķu-pros. ar ābol.,ķirb.BIO 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Ābolmaizīte Mazo Lāču Putra 10m+ BIO 8g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Ābolmaizīte Mazo Lāču Putra 10m+ BIO 8g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 173,75 €/kg

  • Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g
    Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Prosas putra Mazo Lāč ar banāniem 5m+ BIO 70g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Prosas putra Mazo Lāč ar banāniem 5m+ BIO 70g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,00 €/kg

Filtrs

Filtrs