Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    4
    79 €
    6,99 €
    6,39 €/l

    Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz. v. Mionetto Prosecco Doc Brut 11% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. v. Mionetto Prosecco Doc Brut 11% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Dz.v. Mionetto ProseccDoc Brut 11% 0,2l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Mionetto ProseccDoc Brut 11% 0,2l

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,75 €/l

  • Dz.rozā v. Mionetto Prosecco 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.rozā v. Mionetto Prosecco 11% 0,2l

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,75 €/l

  • Alkohol. dzēriens Mionetto Aperitivo 11% 0,5l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Alkohol. dzēriens Mionetto Aperitivo 11% 0,5l

    12.65 € par gab.

    Cena par vienību: 25,30 €/l

  • Dz. v. Mionetto Prosecco Rose Dry 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. v. Mionetto Prosecco Rose Dry 11% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 11,25 €

Filtrs

Filtrs