Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 800g

    Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar liell.aknām, kart.800g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar liell.aknām, kart.800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar liel.kuņģi, biet. 800g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar liel.kuņģi, biet. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar medīj.gaļu, ķirbi 500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 500g

    Pilnv.bar.suņ. Piper ar jēra gaļu, burk. 500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

Filtrs

Filtrs