Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konservi kaķiem PrimaCat ar tunča fileju 50g

    Konservi kaķiem PrimaCat ar tunča fileju 50g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

  • Tunča filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    Tunča filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Vistas filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    Vistas filejas zupa PrimaCat kaķiem 40g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Konservi kaķiem PC ar vistas fileju 50g

    Konservi kaķiem PC ar vistas fileju 50g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

Filtrs

Filtrs