Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

  • Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 9,25 €/kg

  • Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/kg

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -29%
    1
    99 €
    2,79 €
    13,27 €/kg

    Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,69 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 15,59 €

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

Filtrs

Filtrs