Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siers Holandes 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Holandes 500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Siers SN Holandes šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers SN Holandes šķēlītēs 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Siers Siera Nams Čederas 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera Nams Čederas 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Siers Siera Nams 10% 200g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera Nams 10% 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Siers Siera nams Čederas šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Čederas šķēlītēs 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Siers SN Maasdam šķēles 150g

    Siers SN Maasdam šķēles 150g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Siers Tilzītes SN šķēlītes 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Tilzītes SN šķēlītes 500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Siers Siera nams Čederas red šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Čederas red šķēlītēs 150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Siers Tilzītes SN šķēlītes 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Tilzītes SN šķēlītes 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Siers Alpu šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Alpu šķēlītēs 150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Siers ar amoliņu šķēlītēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers ar amoliņu šķēlītēs 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Siers Siera nams Holandes 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Holandes 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Siers Holandes šķēlītes BIO 150g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Holandes šķēlītes BIO 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Siers Parito 200g

    Siers Parito 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Siers Siera nams Čederas red 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Siera nams Čederas red 200g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Rīvēts siers Mozzarella Siera Nams 200g

    Rīvēts siers Mozzarella Siera Nams 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Siers Čederas Red ar Halapenjo pip. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Čederas Red ar Halapenjo pip. kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,99 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem kg

    17.99 € par kg

    Cena par vienību: 17,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Siers Gouda kg

    Siers Gouda kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs