Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tomātu mērce Spilva 510g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Spilva 510g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

  • Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g
    1
    89 €
    5,25 €/kg

    Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 7,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Majonēze Spilva Brokastu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Brokastu 250g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,00 €/kg

  • Tomātu pasta Spilva 265g
    1
    49 €
    5,62 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu pasta Spilva 265g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g

    Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g
    1
    29 €
    4,53 €/kg

    Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Tomātu mērce Spilva luksus 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva luksus 510g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/kg

  • Marinētas bietes Spilva klasiskās 570g/330g

    Marinētas bietes Spilva klasiskās 570g/330g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/kg

  • Majonēze Spilva Provansas 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Provansas 250g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Sinepes Spilva Franču 200g
    1
    39 €
    6,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva Franču 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Tomātu pasta Spilva 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu pasta Spilva 520g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,83 €/kg

  • Salāti Spilva gurķu sinepju 390g

    Salāti Spilva gurķu sinepju 390g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 9,87 €/kg

  • Sinepes Spilva klasiskās 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva klasiskās 220g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,68 €/kg

  • Majonēze Spilva rosola 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva rosola 250g

    1.36 € par gab.

    Cena par vienību: 5,44 €/kg

  • Zupa Spilva Borščs 530g
    2
    39 €
    4,51 €/kg

    Zupa Spilva Borščs 530g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Mārrutki Spilva klasiskie 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva klasiskie 200g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Konservēti zirnīši Spilva 690g/450g

    Konservēti zirnīši Spilva 690g/450g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,11 €/kg

  • Skābenes Spilva 530g
    2
    29 €
    4,32 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābenes Spilva 530g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,05 €

  • Konservēti zirnīši Spilva zaļie 420g / 270g
    1
    29 €
    4,78 €/kg

    Konservēti zirnīši Spilva zaļie 420g / 270g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Mērce Spilva burgeru 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva burgeru 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 330g/190g

    Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 330g/190g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,58 €/kg

  • Majonēze Spilva Brokastu 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Brokastu 375g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,11 €/kg

  • Pupiņas Spilva meksikāņu gaumē 560g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupiņas Spilva meksikāņu gaumē 560g

    3.65 € par gab.

    Cena par vienību: 6,52 €/kg

  • Majonēze Spilva 4 sezonu 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Majonēze Spilva 4 sezonu 450g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,09 €/kg

  • Mērce Spilva Wrap 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Wrap 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Majonēze Spilva baraviku 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva baraviku 250g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 5,16 €/kg

  • Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l
    2
    29 €
    4,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,05 €

  • Sinepes Spilva angļu 200g
    1
    39 €
    6,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva angļu 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Ievārījums Spilva melleņu 380g

    Ievārījums Spilva melleņu 380g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,61 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva saldā 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva saldā 510g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Cepamais pulveris Spilva 13g
    0
    21 €
    16,15 €/kg

    Cepamais pulveris Spilva 13g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 23,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,31 €

  • Majonēze Spilva Provansas 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Provansas 375g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,11 €/kg

  • Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 1600g/900g

    Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 1600g/900g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,54 €/kg

  • Majonēze Spilva 4 sezonu 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Majonēze Spilva 4 sezonu 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g
    3
    59 €
    6,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 7,46 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,25 €

  • Gurķi Spilva sālīti 670g/370g

    Gurķi Spilva sālīti 670g/370g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/kg

  • Plovs Spilva 520g
    2
    99 €
    5,75 €/kg

    Plovs Spilva 520g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,25 €

  • Kabaču kaviārs Spilva 530g
    2
    69 €
    5,08 €/kg

    Kabaču kaviārs Spilva 530g

    3.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,25 €

Filtrs

Filtrs