Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Desa vegāniem vārīta 200g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Desa vegāniem vārīta 200g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Kotletes ar burkāniem vegāniem 200g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Kotletes ar burkāniem vegāniem 200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Veg. burg.V-Ego ar liellopa garšu, sald. 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Veg. burg.V-Ego ar liellopa garšu, sald. 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Vegānu burgeri V-Ego ar jēra garšu, sald.200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Vegānu burgeri V-Ego ar jēra garšu, sald.200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Vegānu nageti V-ego 200g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Vegānu nageti V-ego 200g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

Filtrs

Filtrs